Tahribat.Com Ve Provokeler..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------

Big orda bir hakaret görebiliyormusun sen? görüyorsan söle de ben göremiyorum

ben bir ateist olarak eskiden tüm din konularına karışırdım ve bu yüzden 1kere ban yedim ve özür dileyerek açtırdım artık kendi konum olmayan ( ateistlik dışı ) din konularına cvp yazmıyorum yazmakda istemiyorum

bunun sebebi ise sen bana kötü gözle bakabilirsin bu yanacak cehennemde diyebilirsin ama bende kendime göre haklıyım ,

burası bir forumdur herkezin düşünceleri farklı olabilir ve tadı kaçmadığı sürece tartışmak paylaşmak iyidir ancak bunu kavgayada dönüştürebilirsiniz.

ve dönüştüğünde iş ciddiyebiniyor , şimdiye kadar böle tatsız bir tartışma alanı yarattıysam özür diliyorum bundan sonra yapmam ama bu forumdaki herkezin hakları eşit olduğuna da inaniyorum ve eşit olmasaydık benim banım açılmazdı ilk başta. ( herkez kendine göre haklıdır)

orada birşey göremiyorsan vallaha birşey demiyeceğim...helal olsun arkadaşım,orada birşey yok diyebilecek kadar iyi okuyamadığın ve anlayamadığın için...

Veni, vidi, vici
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Buradaki sistem şu 50 bin kere yazdım sanırım...

Hiç kimse ama hiç kimse, görüşlerinden dolayı yargılanmaz...

Menünüzden Tahribat.Com kurallarına tıkladığınızda, yasak olduğu belitrilen konular dışındaki bütün konular açılabilir...

Ancak ve Ancak aktif konuların, acılan konu kategorilerine göre bir farklılık göze carpıyorsa o konuları düzeni sağlamak için silerim yada taşırım..

Örneğin 120 aktif konudan 35 tanesi Sawaşla ilgiliyse alayını temizlerim...

Onun haricinde kim ne istiyorsa onu yazar söyler, tahribatın özelliği burada...

Fakat, konu gidişatı eğer kötü ise ve konudaki tartışmalar durmayacak gibiyse o zaman konuya müdahale ederiz...

Her 1.5 dakikada 1 mesajın geldiğini hesap eder ve günlük ortalama 120 aktif forum konusunun olduğunu hesap edersek, üstüne üstlük forum genelinde sadece 3-4 admin ve 6-7 modun görev yaptığını düşünürsek bazen yaptırımlar geçikebilir, ama genelliklle sorun her zaman halledilmiştir...

Eğer her konuyu bu provake edilecek die yasaklarsak o zaman siteyi kapatıp gidelim...

Aradaki tartışma mesajlarını cevabın etkisi için sildim...

Benim ban sebebimi bilmiyodun galiba rene:) sağolsun banlayan kaldırdıda bi daha rahat rahat girebiliyoruz.Banı kaldırma olayıda fıb sorgu gibydi o kadar zarf yedim:Ddaha dogrusu yemedim:D 

Kod yazmakla adam olunmaz:D
Toplam Hit: 4549 Toplam Mesaj: 23