folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Takıntılarınız ( Saplantı) Var Mı ?

Takıntılarınız ( Saplantı) Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

warlock bunu yazdı:
    -----------------------------

playstation oynarken kaleciyi geçip boş kaleye atmak varken... ben kaleciyi geçiyorum ama topu geriye pas atıyrum gelişine vuruyorum boş kaleye atamıyorum böyle bir takıntı var...( bu yüzden çok maç kaybetmşliğim var)

onu bende yapıyorumda sonuç olarak saha bitmiş oluyor :S auta çıkmış oluyor top :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilie_jean
    bilie_jean's avatar
    Erkek

hocam bu emin olamama(kapı kilidi,ocak,tekrar kontrol etme vs) durumu takıntı değil "obsesif komplüsüf" gibi bir adı vardı.farklı bir rahatsızlıktır.

gelelim benim takıntılara.

wc lerin kapılarına çıplak elle deyemem.kazak t-shirt üzerimde ne varsa elime arkasına koyar öyle açarım.

kimseyle aynı bardağı paylaşamam.

ha bide evimde pis olduğunu düşündüğüm birisinin kullandığı kaşık,çatal,bardağa kirlendiğinde gizlice işaret koyarım.birdaha o kaşığı kullanmam.(annem herseferinde anlam veremez ve ben utanırım söylemem).

birde güzel bir kızın gözlerinin içine baktığımda gözüm sulanıyor aq.buneden oluyor çözebilmiş değilim.

twitter.com/KezzapliMakarna
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:

yagiztektas bunu yazdı:

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan, masaya oturduğu zaman ilk olarak ayaklarını koyacak yer arayan, küçükken radyodan kaset dolduran, milimetrelik bile olsa bayanlarda ve erkeklerde uzun tırnağa katlanamayan, iki eli birden doluyken elektrik düğmesini burnuyla açıp kapayan, otobüsü kaçırınca gurur yapıp arkasından koşmayan, hayatında hiç lost izlememenin eksikliğini hissetmeyen, eşşek kadar kızların 3 yaşındaki kızlar gibi konuşmalarına sinir olan, yolda giderken kaldırımdaki karo taşların çizgilerine basmamaya özen gösteren, gülünmemesi gereken yerde gelen gülme krizinin verdiği haz ve acıyı birçok kez yaşamış olan, bir türlü insanlara güvenmemesi gerekirken her defesında aynı hataya düşen, kazanmışlıkları ve kaybettikleriyle güçlenen hayatı sil baştan yaşamayı seçen koca dünyanın bir nedeni de ben olayım diyen bir insan oğluyum.

''TheColtFire'' ne güzel yazmışsın dostum,tırnak konusu dışında birebir diyebilirim.

Ayrıca biriyle yürüyorsam kesinlikle solunda yürürüm,iki kişiyle yürüyorsam ortada yürürüm yoksa kesin tribe girerim.Arabayı kilitledikten sonra 2 defa kapı kolunu yoklarım,alakasız bir yerde bile aynayı kapatırım.Biriyle yol kenarında yürüyorsak,yol tarafında ben yürürüm.kapı kilidi buzdolabı tv vs gibi takıntılarım yoktur,kola içtikten,çikolata tarzı şeyler yedikten sonra boğazda oluşan balgam mı desem o şey işte milyon defa yutkunmama sebep olur :D Buzdolabında ne olduğunu bildiğim halde defalarca açar kaparım boş boş bakar odama dönerim.Evde gofret olmadığını bilsem de anneme gofret var mı diye sorarım. Bir şarkı dinlerken eğer en ufak bir dikkat dağınıklığı yaşarsam geri sarıp tekrar dinlerim.Kesinlikle ve kesinlikle masaüstü bilgisayarımı elimle açmam ayak baş parmağı takıntısı yaşamaktayım :D Dişlerimi hergün fırçalarım,olur da fırçalayamazsam o gün içinde asla gülmem,herkes benimle alay edecek sanarım.Telefonuma zil sesi olarak hep popüler şarkılar yahut kült olmuş şarkılar seçerim fakat buna rağmen toplum içinde telefonum çalınca utanırım bu yüzden telefonum hep sessizdedir.Eğer bir kıza bakmışsam o da beni görmüşse.Bu seferde o bana baksın diye beklerim bakmazsa kafayı yerim,bakınca rahata ererim.Gitarı elime aldığımda ilk önce Espena Cani ile giriş yaparım.Daha çok var saysam mı bilmiyorum :D Bu arada ben ne takıntılı adammışım la,beni geçtim hayırdır oğlum hepimiz mi takıntılıyız. :D

adamim sen neymissin ya oldurdun beni gulmekten 

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

kaldırım taşlarının renklılerıne basmak gibi bi takıntım var :D

We can be more, we can be much more.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

OdiN bunu yazdı:

Kaldırım taşı olayı bende de var bide üstüne sayma huyu var :/ 1-3-5-7-9 yada 2-4-6-8-10 gibi sayarım yürürken..

yanımda birisi olduğunda illa onunla aynı adımı atarım yanlışsa düzeltirim fark etmesem farkında olmadan onun ayaklarına bakmadan onunla aynı adımı atarım..

yanımda bi bayan varsa kesinlikle yol tarafında yürütmem yürümeye ısrar ederse kavga çıkar :/

arada sırada ayaklarımı yere sürterek ritim tutar öyle yürürüm..

müzik dinlersem illa ritme göre yürürüm yürüyemezsem şarkıyı kapatırım..

bunlar aklıma gelenler daha var hatırladıkça yazarım..

aklıma geldi ekliyorum..

oturduğum yerde ayaklarımla ritim tutarım resmi bir yerde dahi olsam sessizde olsa yaparım..

enseme dokunulması acayip sinirimi bozar bu yüzden babamla çok kez kavga ettim..

15 dk da bir mutfağa giderim buzdolabı boş dahi olsa mutfağa girerken bi kere açıp bakarım gider 1 bardak su içerim çıkarken yine açar bakarım..

Toplam Hit: 12280 Toplam Mesaj: 116