folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Takipçi Satış Konusu -2018 /Güncellendi

Takipçi Satış Konusu -2018 /Güncellendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Allanlar ne durumda şuan varmı bi sorun

hocam arkadaştanmı yoksa intagramdanmı kaynaklanıyor bilmiyorum ama 2k takipçiyi 4 günde zor attı.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı

Allanlar ne durumda şuan varmı bi sorun

hocam arkadaştanmı yoksa intagramdanmı kaynaklanıyor bilmiyorum ama 2k takipçiyi 4 günde zor attı.

teşekkürler bilgi için

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

kesinlikle orheyn arkadaşımızın konusunu baltalama gibi düşünülmesin ama panel takipçi her zaman zarardır. neden mi ? hep düşüş ve sayfa bir şekilde pasifleşiyor.

var bir sürü 100k ve üzeri panellerden kasılmış hesaplar...

3 aylık 500 tl çalışma yapıyorum ben.

nedir bu çalışma sizin hesabınızı takibe takip yöntemi ile kasıyor belirlenen kategorilerde ki kişiler ile etkileşim kurup takipçi sayımı arttırıyorum. instagram limitleri dahilinde olduğu için herhangi bir risk ile de karşılaşmıyorum

örnek verecek olursam 

@doga hesabı 6k panel takipçi ile 24 k idi 20 k ya düştü ve tam 20626 takipçi ile takibe takip etkileşimi kurdum.

öncesinde 100 - 200 beğeni gelen gönderilerim vardı. şu anda 28924 takipçisi var ve gönderilerimin %70 i keşfete düşüyor. ayrıca beğeni sayılarım arttı ve fotoğrafların %98 inde paylaşımdan sonra en az 2 en fazla 200 takipçi geldi. 

ayrıca @besiktask hesabında da aynı çalışmayı yaptık. 14974 takipçisi olan hesabım şu anda 28758 takipçiye ulaştı. kaydet beğeni ileri derece ayrıca bu hesapta doğa hesabı gibi sürekli keşfette ve erişimleri yine doğa hesabı gibi yükselişte.

yani demem o ki bence hiç panel işlerine bulaşmayın eğer gelir kaynağınız yoksa. 100k bir sayfaya 50 k takipçi çekmek belki etki etmez ama şahıs profilleri ve düşük takipçili sayfalar için gerçekten çok sıkıntı.

bu arada bildiğim duyduğum kadarıyla instagram bir güncelleme mevcut ve panellerde sıkıntılar varmış. ya da orheyn işini bilen birisi olduğu için belki yavaş yavaş atıyordur takipçiyi spama girmeyin diye...

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Freak bunu yazdı

kesinlikle orheyn arkadaşımızın konusunu baltalama gibi düşünülmesin ama panel takipçi her zaman zarardır. neden mi ? hep düşüş ve sayfa bir şekilde pasifleşiyor.

var bir sürü 100k ve üzeri panellerden kasılmış hesaplar...

3 aylık 500 tl çalışma yapıyorum ben.

nedir bu çalışma sizin hesabınızı takibe takip yöntemi ile kasıyor belirlenen kategorilerde ki kişiler ile etkileşim kurup takipçi sayımı arttırıyorum. instagram limitleri dahilinde olduğu için herhangi bir risk ile de karşılaşmıyorum

örnek verecek olursam 

@doga hesabı 6k panel takipçi ile 24 k idi 20 k ya düştü ve tam 20626 takipçi ile takibe takip etkileşimi kurdum.

öncesinde 100 - 200 beğeni gelen gönderilerim vardı. şu anda 28924 takipçisi var ve gönderilerimin %70 i keşfete düşüyor. ayrıca beğeni sayılarım arttı ve fotoğrafların %98 inde paylaşımdan sonra en az 2 en fazla 200 takipçi geldi. 

ayrıca @besiktask hesabında da aynı çalışmayı yaptık. 14974 takipçisi olan hesabım şu anda 28758 takipçiye ulaştı. kaydet beğeni ileri derece ayrıca bu hesapta doğa hesabı gibi sürekli keşfette ve erişimleri yine doğa hesabı gibi yükselişte.

yani demem o ki bence hiç panel işlerine bulaşmayın eğer gelir kaynağınız yoksa. 100k bir sayfaya 50 k takipçi çekmek belki etki etmez ama şahıs profilleri ve düşük takipçili sayfalar için gerçekten çok sıkıntı.

bu arada bildiğim duyduğum kadarıyla instagram bir güncelleme mevcut ve panellerde sıkıntılar varmış. ya da orheyn işini bilen birisi olduğu için belki yavaş yavaş atıyordur takipçiyi spama girmeyin diye...

Söylediğin 2 üyede hesabını inceliyorum

Mycity tarafından 17/Ağu/18 14:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

@orheyn hocam destekten yazıyorum beğeniler gelmiyor diyorum gecikmeden dolayı diyorsun ticketı kapatıyorsun 5 gün oldu beğeniler gelmedi diyorum tekrar yoğunluktan diyorsun ticketı yine kapıyorsun gönderiye beğeniler bu kadar geç gelecekse bu sistemin manası kalıyor mu?

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Aytekinet bunu yazdı

@orheyn hocam destekten yazıyorum beğeniler gelmiyor diyorum gecikmeden dolayı diyorsun ticketı kapatıyorsun 5 gün oldu beğeniler gelmedi diyorum tekrar yoğunluktan diyorsun ticketı yine kapıyorsun gönderiye beğeniler bu kadar geç gelecekse bu sistemin manası kalıyor mu?

sorunlar giderildi mi ? 

twitter instagram ve facebook takipçi alacağım.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.