Takviye Vitamin Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhaba anneannem 80 yaşında beslenmesi düşük o yüzden vitamin takviyesi almayı düşünüyorumda

önceden pharmaton almıştım 2-3 kutu içti gözle görünür bi faydası olmadı

bu kezde centrum almayı düşünüyorum kullanan varmı varsa yorum yaparsa sevinirim

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

aga önce bir doktora gitseniz eksik neymiş bir tahlil yapsa ona göre bulunur bir şey de ezberden ne alırsan al olmaz.

Hele vitaminin kimi risklidir rasgele almak tehlike yaratabilir.

Anıl
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı

Merhaba anneannem 80 yaşında beslenmesi düşük o yüzden vitamin takviyesi almayı düşünüyorumda

önceden pharmaton almıştım 2-3 kutu içti gözle görünür bi faydası olmadı

bu kezde centrum almayı düşünüyorum kullanan varmı varsa yorum yaparsa sevinirim

Pharmaton kullanıpta fayda gören birini duymadim daha. Vitaminin gerekli olup olmadigini kararini doktor vermeli bence. Meyve sebze agirlikli beslenmesini öneririm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

80 yaşında insana forumdan beslenme takviyesi,vitamin,ıvırzıvır sorulmaz.  

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

80 yaşındaki bir insan için onun bunun dediğini degilde doktorun dedigini kullanman lazım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

80 yaşındaki bir insan için onun bunun dediğini degilde doktorun dedigini kullanman lazım

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
Toplam Hit: 616 Toplam Mesaj: 6
vitamin takviyesi