folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Talabani Abdullah Gülün Davetini Reddetti

Talabani Abdullah Gülün Davetini Reddetti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek

Talabani,Türkiye'ye geleceğini resmi olarak cumhurbaşkanlığı makamında doğruladı.Talabani Türkiye'ye bir hafta içinde gelecek,haliyle bu haber tamamıyla asparagastır.

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ortada siyaset oyunu yok herşeyden önce diplomatik zırvalıklar gereklidir. Daha sonra bm ya da ab türkiyeyi terörist diye ilan etmesin. Her bokta küfür edeceğinize o laflarınızı -15 derecede mücadele eden mehmetçiklere dua ederek harcayın. Herhalde ayağına çağıracak kendi gidecek değil ya cumhurbaşkanı.

Oncelikle kusra bakmayın yeni okuyabildim simdi cvp veriyim;

Arap kralımı yada seyhi mi her ne bo.sa onun ayagına giden abdULLAH efendiden bahsediyoruz. Ole koskoca cumhurbaskanı ayakları cekmeyelim. 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yok iyi oldu bu :) iyice gözden düştüler

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

adamlar burnumuzun dibine devlet kurarlarken diplomosi mi ariyorsunuz hala ?

adamlar bilmemkac km oteden gelip burnumuzun dibindeki komsumuza savas acabiliyorken diplomasimi yapiyordunuz ?

savas in diplomasi si olmaz. bu capulcu ayak takimini boyle bi tarafini kaldirmaya devam ettirdigimiz surece bizi iplemeyecekler.

ve iplemediklerini de gorduk.

kendi elimizle rezil oluyoruz. tesekkuler cumhurbaskanim 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Kendisine parmak atacaz diye korkmuştur : )
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    himurakenshin
    himurakenshin's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

adamlar burnumuzun dibine devlet kurarlarken diplomosi mi ariyorsunuz hala ?

adamlar bilmemkac km oteden gelip burnumuzun dibindeki komsumuza savas acabiliyorken diplomasimi yapiyordunuz ?

savas in diplomasi si olmaz. bu capulcu ayak takimini boyle bi tarafini kaldirmaya devam ettirdigimiz surece bizi iplemeyecekler.

ve iplemediklerini de gorduk.

kendi elimizle rezil oluyoruz. tesekkuler cumhurbaskanim

sen türkiye'yi a.b.d ile karıştırıyorsun sanırım. herkesi yeneriz, onları öldürürüz, bizimle kimse baş edemez siyasetinin bir adım ötesi, demokrasi ve uluslar arası politikadır. ülkelerin uluslararası arenedaki politikalarının amacı, senin veya benim egomuzu tatmin etmek değildir. 

ırakla savaş, ermenilere düşman ol, amerika ile zaten hasımız, iran desen arap onlar şeriatçı, suriye'mi aman kalsın, yunanlıları denize döküyoruz her yıl, kürtler desen ohooo onları pkk'lı diyer revize ettik çoktan..

bu mudur sizin siyaset anlayışınız ?  hüseyin nihal atsız öleli çok oldu ağalar. operasyonlarda ölen mehmed'lerin hesabı da sizler gibi düşünce özürlülerden sorulacak unutmayın. düşünceleriniz, siyaset anlayışlarınız, muhalefet yapışınız, eleştirileriniz, o kadar iğrenç ve mantık dışı ki, bazen insanlığımdan utandırıyorsunuz beni.

sonunda bitti. judas priest . [Sykje Démence - Mundos Distorsionados]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

himurakenshin bak kuba ya, bak venezuella ya nasil kafa tutabiliyorlar. ekonomik ozgurlukleriyle.  

onlar ozel sektorde ne varsa el koyup devlet himayesine aliyorlar

bizimkiler elimizde avucumuzda ne varsa satiyorlar. eskiden torunumuzun torunu borclu dogardi, simdi cocugumuz borclu doguyor. kicindaki dona kadar.

ben bu yapilan diplomasiye diplomasi mi diyorsun ?

adamin eline koz vermis oldun simdi. ben seni dun kabul etmedim bugunde kabul etmiyorum yarinda kabul etmeyecegim diyecek. ona buna koz vererek diplomasi kazanilmaz. 

talabani kim ki onu davet edeyim.

buraya yaziyorum yarin talabani ABDullah gul u davet etsin kosa kosa gider, o zamanda boyle arkasinda durursunuz.

ne var bunda diplomasi diyerek. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 6273 Toplam Mesaj: 28