Tam Orjinal İphone 5 Şarj Cihazı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

ios 7 de ne yaptılar bilmiyorum ama (ben daha geçmedim arkadaşların ilettiği) orjinal olmayan bir çok şarj aleti eskiden şarj eden cihazı artık şarj etmez duruma geldi. 

İstanbul da zorlu center en alt katında applestore kendi mağazasını açmak üzere newyork ta kubbeli tavanı olan applestore gibi olması için kubbeyi bekliyorlarmış. Acele değilse İstanbuldaysen bekle direk ordan al İstanbulda değilsen istanbul da olup alıp gönderecek arkadaşlar vardır. Hattta açıldığında kesin gitmem gereken bir yer alıp gönderebilirim de.

hocam en ucuz bimexte buldum. zaten önemli olan data kablosu. bendeki adaptör işimi görür. Sadece data kablosunu alıcam 60tl ye. bimex dışındaki heryerde 80 tl filan. usb adaptörüyle birlikte data kablosu olan orjinal bir şarj buldum 50tl istiyo adam ama o da illa nakit olacak diyo. amk sanki get ilan ile satsa götü eğrilir ibnenin. eğer bulamazsam seninle irtibata geçerim hocam sağolasın

DrKeworks tarafından 28/Eki/13 13:46 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

ios 7 de ne yaptılar bilmiyorum ama (ben daha geçmedim arkadaşların ilettiği) orjinal olmayan bir çok şarj aleti eskiden şarj eden cihazı artık şarj etmez duruma geldi. 

İstanbul da zorlu center en alt katında applestore kendi mağazasını açmak üzere newyork ta kubbeli tavanı olan applestore gibi olması için kubbeyi bekliyorlarmış. Acele değilse İstanbuldaysen bekle direk ordan al İstanbulda değilsen istanbul da olup alıp gönderecek arkadaşlar vardır. Hattta açıldığında kesin gitmem gereken bir yer alıp gönderebilirim de.

zorlu avm de çalışıyorum hocam bakıp görecez nasıl olacak ama içi bi boka benzemiyo bakalım son durumu ne olacak

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
Toplam Hit: 5257 Toplam Mesaj: 23