folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tamamlanmak Üzere Olan Lösemi Hastanesine Ruhsat Verilmesi İçin Destek

Tamamlanmak Üzere Olan Lösemi Hastanesine Ruhsat Verilmesi İçin Destek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Recep akdağ 10 yılda sağlık sistemini öyle güzel oturduki amk bu şereften yoksul herif geldi 2 senede alt üst etti herşeyi

tbtnin komple organize olması lazım burda post atan 10 kişiyle olmaz 

bizim hastanelerimiz yeterli  amk

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1039203-minik-poyrazin-mavi-odasi 

DJ_Alper tarafından 05/Şub/15 08:32 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

gösterilmeyen ilgi bedava birşey dağıtılan konularda sayfalarca daha adını hiç görmediğin adamların "yaz beni" postlarıyla gösterilince midem bulanıyor. Yapacak birşey yok, siz biraz daha toparlayın ulaşılacak yerleri ve fikirleri, bizde katılalım ya da az katılımla nasıl etkili işler yapılır onu da tartışırız. TrendTopic yapacak botları olan bir arkadaş belki yardımcı, o sırada facebook sayfalarınızda paylaşırsınız, bir dalga yaratırsak belki birşeyler çıkar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    poyrazın haberini dün saatbaşı haberlerde izledim, haberin sonuna dogru babsının aglamasına dayanamadım amk.
    sanayide yaptırdım ne lan.. :S
    saglık bakanıınında ve cevrsinininde....hayırla/?&% yad ettim!? aman bakanın yanına yaklaşmasın.. 100 tl yapıştırıp kurtulur.
    Allah, mansallah, inşallah, diyerekten kurtulur inşallah :S

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Kampanya sloganı "bir tuğla da avm için" olsaydı çoktan ruhsat verilmiş, reklamlara dahi başlanmıştı. Ama karşılık beklemeden bir şey yapan bir kuruluş böylesine bir girişimde bulununca bundan bir çıkar elde edilemez. Televizyonda, seçim kampanyalarında "bilmem kaç bin hastalık hastane yaptırdık" diyemezler. Bunu karşılık beklemeyen bir kuruluş yaptığı için de o kuruluştan uzun vadede faydalanılamaz, onlarla anlaşmalar yapılamaz. Onlara sağlanacak bu "ayrıcalık" sonrasında beklentiye girilemez. 

Austen tarafından 05/Şub/15 16:39 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

yukarı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Kamu spotu tarzından destek videoları hazırlanıyor onları bekliyoruz, hızlı bir şekilde dağıtılmaları gerekecek.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Lösev'i desteklemek şart ama yönetimin yaptığı ibnelik var deniliyor. Daha önce açılan ücretsiz bir polikliğin daha sonra ücretli hale geldiği söyleniyor. Var bi tarafta ibnelik ama çözemedim daha.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 3176 Toplam Mesaj: 28