Tamirci Motoru Yapmamış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayrildikyala
    ayrildikyala's avatar
    Erkek

öncelikle iyi akşamlar, bundan bir ay önce aracım conta yaktığı için tamirciye götürdüm adam bana motorun komple baştan yapılacağını söyledi neyse iki üç gün sonra arabayı aldım gayet güzeldi 1100 tlde para verdim, aradan iki hafta geçti kaynarca taraflarında trafiğe takıldım birden araba stop etmeye başladı hararet yapmış hararet müşürüm çalışmadığı için anlamadım herneysr bu kez arabayı gebzede tanıdık bir tamirciye götürdüm yataklarından ses geliyo dedi baştan motor yapılması lazım dedi neyse tamm dedim motoru söktü bakmışlar motor falan yapılmamış sadece segman atılmış ve bana motoru baştan yapıcax demişti adam şimdi ayrı yetten 1500 tl daha verdim. Sorun şu bu segman atan adama söylesem böyle böyle parayı vermeyecek laf yapacak ben buna dava açabilir miyim paramı geri almak için

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

hocam birşey yapamazsın sanayiciye eldenpara vermişsin fatura yok pos yok.Kulağına küpe her ustaya araç yaptırma 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

git tamirciye durumu anlat, eğer caz yaparsa ve çırak varsa dükkanda muhtemelen sikortasız çalıştırıyordur onu.

Sikortasız işçi çalıştırıyor diye şikayet et olsun bitsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

git tamirciye durumu anlat, eğer caz yaparsa ve çırak varsa dükkanda muhtemelen sikortasız çalıştırıyordur onu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

polise git dolandırıldım de savcılıga sevk eder durumu ızah et . kamera kaydı vs hepsı oluyor alırlar .sanayı mılletı boyle ıs yok dıye aglarlar ıkı gunde bır bın lıra gecırırler mıllete sonra mıllet neden servıse gıdıyor derler. 

sanayıde kurumsal ıs yapıp servıs olmasa da servıs gıbı faalıyet gosteren adamlar yuruyor gıdıyor. 6. sanayıde bıryer var babamlar sırket araclarını oraya bırakıyorlar adamlar mis gibi iş yapıyorlar . servise gıtsen servısler sikiyor insanları ama ıs yapıyorlar. 

geçmiş olsun 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Motordan anlamayan adamsan, motordan anlamadığını belli edersen birde sikicisine denk gelirsen fena sikiyor bu sanayicideki piçler.

Ha dürüstüde cidden aldığı paranın hakkını vererek iş yapıyor. Onlara lafım yok. Ama cidden dürüst iş yapan adamlarında oranı çok az.

geçmiş olsun hacı. En iyisi gidip fırça çekip gelmek. En azından şerefsizliğini sanayide çemkirere iyice betimlemek.

DrKill tarafından 07/May/16 04:03 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

o bin liraya sen su iç kartvizitin arkasına falan yazdırsaydın keşke 1000 tl elden alındı falan 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ne olursa olsun . şikayet et . en azından tedirgin etmiş olursun . 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Araba ney ?

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 1182 Toplam Mesaj: 9
araba araba