Tanıtım Yazısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bir web sitem var tanıtım yazısı yazan yayınlayan arkadaşların yazılarına 500 600 yada 1000 siteden yazı yayınlaya bilirim ilgilenenler pm atsın yazılar geri tarihli ve mass şekilde 1 saat içinde short link şekilde verilicektir hit patlaması yaşaya bilirsiniz Not Mass exploit yapılıcaktır banlanma durumlarında mesuliyet kabul edilmez benim sitem sağlam diyorsanız 20000 bin siteye kadar basa bilirim :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Eğer hit patlaması yaşarsam ücreti mukabilinde devamlı çalışabiliriz hocam :)

PM atıyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Wordpess Blog sahibiyim ama google bile gorduremedim. Yardımcı olun da bende hit alayim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

Hocam biraz daha açarmısın? hacklink şeklindemi olacak yoksa forumlara post mu yapılacak. bir de ücret :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

Hocam örnek çalışma var mı? Bir de eklenen bağlantıların kalıcılığı var mı?

kut tarafından 01/Mar/17 11:19 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Blogun benim yazıcagım özgün tanıtım yazısını yayınlayan Arkadaşlara 10 tane Sağlam Alexa Güzel yabancı kamu kurumlarından Footer link ekliycem linklerin kalıcılığı benim garantim altındadır.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

Arkadaşlar Blogun benim yazıcagım özgün tanıtım yazısını yayınlayan Arkadaşlara 10 tane Sağlam Alexa Güzel yabancı kamu kurumlarından Footer link ekliycem linklerin kalıcılığı benim garantim altındadır.

müdürüm ben bir bukle alayım onlardan o zaman sana haber sitesinden hemen bir adet değil tamı tamına 2 adet tanımım yazısı veriyorum , silinmeme garantili :) ancak tanıtım yazıları özgün olur ise.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 946 Toplam Mesaj: 7
tanıtım yazısı