Tasarım Ayakkabı Arıyorum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Merhaba, telefonda reklamlarda gördüm, ayakkabılara bayıldım, türkiyede bu ayakkabıyı satan bir yer var mıdır ?

Ne tür ayakkabı olarak geçiyor onuda bilmiyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/1005001895572122.html?aff_fcid=917d86f767bf499f9108eb424b2561a6-1622192539384-06355-_pvfLiva&aff_fsk=_pvfLiva&aff_platform=api-new-link-generate&sk=_pvfLiva&aff_trace_key=917d86f767bf499f9108eb424b2561a6-1622192539384-06355-_pvfLiva&dp=171587-173344.11965058&terminal_id=a3f47a4ab455413e82889ccb4809cd9d&tmLog=new_Detail

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Bende de ön tarafı file şeklinde nike vardı bir yere takıldım yırtıldı :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

eminönü sirkeci taraflarında cami etraflarını gezerek adidasta olmayan modelleri bulabilirsiniz. 

kalite orta fiyat az yüksek   şekilde  

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Bunun bir kaç sezon öncesinin koyu grisinden vardı bende. Yaz için güzel ama göründüğü kadar güzel bir ayakkabı değil zannedersem ben üst kısmı daha sert ayakkabıları beğeniyorum.

Yani üstü öyle kalıp gibi durmuyor eziliyor büzülüyor ayağınız tamamen doldurmuyor içini kalıp gibi onu demek istedim.

PersonalJesus tarafından 28/May/21 13:58 tarihinde düzenlenmiştir

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    PersonalJesus bunu yazdı

Bunun bir kaç sezon öncesinin koyu grisinden vardı bende. Yaz için güzel ama göründüğü kadar güzel bir ayakkabı değil, zannedersem ben üst kısmı daha sert ayakkabıları beğeniyorum.

Yani üstü öyle kalıp gibi durmuyor, eziliyor büzülüyor, ayağınız tamamen doldurmuyor içini kalıp gibi onu demek istedim.

her iki italik'te  de aynı fikirdeyim. 

ama büyük ihtimal ayaklarında özel bir durum var, büyük ihtimal koku filan yapıyordur. bâzılarının ayakları çok ağır kokuyorsa. 

yaz aylarında bot giyilir mi, bulsam şöyle fermuarsiz,lastiksiz,bağcıklı ; topuk kısmı hafif konik, Konç kısmı Ayak bileklerinin çıkıntılı kısmından 4parmak kalınlığı kadar yüksek, dili de bundan 2-3parmak kalınlığı kadar yüksek olan birşey kısmen sorgusuz sualsiz alacağım. ^^`

tabanı da yekpare olabilir ama orta sert'likte olacak, ve yandan görünmeyecek şekilde taban'ında da parmak şeklinde yarım cm çıkıntılar olacak..

ve burun kısmının saya'sında da dikiş ve/veya dikiş izi olmayacak. bir de ayak bileği kısmında, topuk'a doğru V şeklinde girinti olacak.

ama bulamadım. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 28/May/21 16:32 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

site dolandırıcı falan bilmem  

şimdi facebok ta karşıma çıktı

https://www.blackdeer.com.tr/?fbclid=IwAR3V2xh7tHFjixwkUdYXOcLkm8Nc-NqsK_22sbjmLYSnC39OwuRr0oV3OLc

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Skechers'ın buna çok yakın modelleri var, inanılmaz rahatlar.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
Toplam Hit: 1035 Toplam Mesaj: 7
ayakkabı