folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Taşınabilir Harddisk Sorunu

Taşınabilir Harddisk Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisikleet
    pisikleet's avatar
    Erkek
    Yakın zamanda aldıgım bi Verbatim taşınabilir harddisk var elimde güzel güzel calısıodu ancak en son bikaç bişiy atmaya yeltendiğimde yukleme yarısında durdu ve pc dondu peşine yeniden baslattım ve win göçtü harddisk bi daa acılmaz oldu.baska bi bilgisayardada denedim yine aynı sorun.usb baglantısını yapıyorum cihazın ışıgı yanıo ama pc baglantısına dair hiç bişiy olmuyo disk yönetiminden baktım görünmüyo harddiski sizce kurtarmanın tekrar calıstırmanın ve en önemlisi içindeki bilgilerimi kurtarmanın bi yolu yordamı varmıdır.

https://twitter.com/pisikleeet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pi0T13
    Pi0T13's avatar
    Erkek

hdd yanmışsa teknik servis belki bi ihtimal kurtarabilir, onun dışında sorunu tahmin ederek anlıyamayız :S pc ye bağladığında pc hiçbir şekilde tepki vermiyo diyosun, ufak bi ihtimal taşınabilir hdd nin içi açılıp hdd sökülebilir ve laptopa doğrudan bağlanabilir. ama denememeni tavsiye ederim :) garantisi varsa sen garantiye içindeki verilerin kurtarılması şartı ile yolla.. Benzer birşey bizim de başımıza geldi gönderdik kurtaramadılar gerçi para iadersi aldık.. İnşallah bi çözüm bulursun..

.... Hamdım, Piştim, Yandım ....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisikleet
    pisikleet's avatar
    Erkek
    Pi0T13 bunu yazdı:
    -----------------------------

hdd yanmışsa teknik servis belki bi ihtimal kurtarabilir, onun dışında sorunu tahmin ederek anlıyamayız :S pc ye bağladığında pc hiçbir şekilde tepki vermiyo diyosun, ufak bi ihtimal taşınabilir hdd nin içi açılıp hdd sökülebilir ve laptopa doğrudan bağlanabilir. ama denememeni tavsiye ederim :) garantisi varsa sen garantiye içindeki verilerin kurtarılması şartı ile yolla.. Benzer birşey bizim de başımıza geldi gönderdik kurtaramadılar gerçi para iadersi aldık.. İnşallah bi çözüm bulursun..

-----------------------------
    hocam teşekkürler cevap için ztn garantili cihaz yeni aldım bnimde aklıma geldi sökmek ama garanti yanmasın boşuna olmaz fln:) peki bu verbatim servisi hakkında bilgisi olan varmı acaba?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pi0T13
    Pi0T13's avatar
    Erkek

hocam bi aracı kullanmadın mı teknosa, vatan, gold gibi nerden nası aldın, aracı kullandıysan oraya ver, aracı kullanmadıysan garanti belgesinde ki servislerden birine ilet

dikkat etmen gereken servise verdiğinde ürünü servisden ürünü teslim aldıklarına dair bir imzalı kağıt al kaşe de olsun ve tarih yazsın, 30 iş günü içinde çözemezlerse her türlü hakkını ararsın tüketici hakları sayesinde :)) için rahat olsun.. garantisi varsa dokunma hdd ye xD

.... Hamdım, Piştim, Yandım ....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisikleet
    pisikleet's avatar
    Erkek
    hocam ucuz buldumdu bi dükkandan almıstım:) neyse artk buldum garantisini fln gidip elden oraya teslim ederim artk saolasın bilgiler için ;)

Toplam Hit: 1046 Toplam Mesaj: 5