Taşınma : İphone -> X

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GM Discovery al hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

eski telefonlarda sistemi yavaş çalıştırıp yenisini aldırmak bi satış taktiği olabilir tabide, adam 2-3 sene önce çıkardığı telefona %100 destek vererek giderse ilerlemeleri yavaşlar be hocam :D 4s desen neyse 1 sene var aralarında ama napsın adamlar 3gs ye felanda destek mi versinler :) en temizi 3310 :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    alfa13 bunu yazdı

benim tel samsung galaxy s (2010 model) yeni tel alacaktım muhtemelen S3 ancak bir deneme yaptım ve

cyanogenmod cm-10.1.3 yükledim (android 4.2.2 !)

hız ve uygulamalar s3 ile aynı hızda çalışıyor 

ben dahil kullanan diğer arkadaşlar inanamadı 

tüm sorun işletim sisteminde yeni model telefon satmak için 1-2 yıl sonra kasma yapması için ibneler elinden geleni yapıyor

alternatif işletim sistemi makinayı uçurdu 

aşağıdaki video benin tel ve 10.1 e ait inanın 10.1.3 çok daha hızlı

http://www.youtube.com/watch?v=zc3RI3i3kKU

yeni tel almaktan vaz geçtim

uzun zaman cm serisi kullandım hiç bi cm serisi kusursuz yada hatasız değildir.

video zaten bariz bi kasma var aga belli oluyor.

s3 ben sıcak bakmıyorum arkadaşların elinde var bariz donuyor tel. gm aldım kıyaslama yapınca gm eziyor daha sorun yaşamadım yada donma olayı görmedim. (bunda da bazı seriler htalı üretim mk anlamadım o olayı. 3 arkadaş gm var bizde 2si sürekli şikayetci benim tel ise resmen akıyor :F )

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hoca bok atmadan önce bi araştır

yavaş fln değil

http://www.youtube.com/watch?v=GC_zsa_Ggqg

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek

lansmanı izledim, i5 ile 4. nesil ipad i 7.0.3 e retina macbook pro muda mavericks e güncelledim oh mis. beni en çok heyecanlandıran ise retina ekranlı mini oldu, beklediğim gibi retina ekran ve 64 bit a7 işlemciyle geldi lansmanda tr online store tanıtılıp açılsaydı siparişini vericektim ama dh sağolsun orada biraz kerizlendik büyük bir ihtimal ocak ayına kaldı..

sanada tavsiyem hiç boşuna macera arama al bi i5 işine bak. ios 7.1 ve sonrası ile os mükemmel olacaktır emin ol.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Bence efektlerden dolayı gözüne yavaş geliyor yada kasılıyor gibi geliyor olabilir . Onlarıda zaman içinde çözerler . Bence beklemekte yarar var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Hoca sen ios 7 nin felsefesini anlamamışsın :F

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ya LG G2 varken ne S3'ü, ne Experia Z'si la?

while (1<2)
Toplam Hit: 1701 Toplam Mesaj: 19