Tatil İle İlgili Tablolar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

Biraz araştırdım fakat istediğim gibi birşey bulamadım,tatil ile ilgili tablo arıyorum böyle deniz,kum,güneş vs.

Şu tarz birşey buldum buda çok basit geldi gözüme daha çafçaflı birşeyler arıyorum.

Bildiğiniz bu tarz tablo satan bir internet sitesi var mı? yahut Bursa'da elden alabileceğim bir yer var mı?

http://www.evim.net/tablolar/slim-wall-design-kanvas-tablo-30x40-cm-c3400515_p65959?from=subcat 

hadi sevişelim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

çin pazarları varya eski adı bir milyoncu onlarda 5 lira

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi
    akmarky bunu yazdı

çin pazarları varya eski adı bir milyoncu onlarda 5 lira

hoca onlar çok adi duruyor ben biraz daha gösterişli birşey arıyorum 100 tlye kadar

hadi sevişelim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

resmi internetten bul git yaptır

hatta becerin varsa tahtaya çakıyorlar  tasarımcıya 2 tl sana 100 tl  parçalı olanlar tabiki.

senin dediklerin 40x80 cm olduğundan ucuz.

ilgilenirsen nasıl yapacağını anlatayım hatta örnek dosya göndereyim.

alacaksan bilemem

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

resmi internetten bul git yaptır

hatta becerin varsa tahtaya çakıyorlar  tasarımcıya 2 tl sana 100 tl  parçalı olanlar tabiki.

senin dediklerin 40x80 cm olduğundan ucuz.

ilgilenirsen nasıl yapacağını anlatayım hatta örnek dosya göndereyim.

alacaksan bilemem

+1 ayrıca altıncıcadde.com a da bir bak bi yer daha vardı ev aksasuarım mıydı ney öle bişi ama boyulandırmalarına bakmayı unuttuma! sakın sonra pişman olun. oda olmadı nasıl bişi istiosan söle akmar pasajından bakalım sana. 

Living Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkankayaa
    volkankayaa's avatar
    Erkek

Tatil tablosu değilde sanırım böyle bi tablo her yere uyar;

http://www.n11.com/tabloshop-5-parcali-dekoratif-canvas-tablo-kp-20-123x56cm-P12673208 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

cevaplar için teşekkürler şu tarz birşey istiyorum

http://merakca.com/wp-content/uploads/2014/04/maldiv-adas%C4%B1-tatili.jpg

hadi sevişelim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkankayaa
    volkankayaa's avatar
    Erkek

http://i.hizliresim.com/8n5Jd1.jpg böyle birşey işini görür sanırım hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bu parcali tablolar hakikaten guzel oluyor. bir ara kitapevinde dugumler, denizvilik dugumleri uzerine, tek ve cft iplik uzerinde gosteren guzel bisey vardi sonra almak icin gittigde bulamamistim. nettede bulamadim, olanlarin cogu olta ignesi icin dugum seklindeydi.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1191 Toplam Mesaj: 9