folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tatil Önerileriniz Hakkında

Tatil Önerileriniz Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

sevgili mürit arkadaşlar bir yıldır askerdeyim 15 gün sonrada terhis oluyorum kısmet olursa geldikten hemen sonra eşim ve oğlumla güzel bir tatil düşünüyorum lakin bu tatil olayında karar veremiyorum nereye gitsem napsam diye çok hareketli yerler sevmiyorum fazla uzak olsunda istemiyorum Mersin Alanya Antalya dolayları uygundur benim için Konya'da yaşıyorum çünkü ha diğer çevre illerle alakalıda fikri olan varsa değerlendirebilirim, fikirlerinizi alabilir miyim arkadaşlar bu konuyla alakalı şimdiden teşekkürler iyi Bayram'lar 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Otel düşünüyorsan eğer ve suyun dibini görmek tek tavsiyem Marmaris olur.

Yalnız biraz hareketlidir her tatil bölgesi gibi. Yaşlılar bölgesi daha çok Balıkesir civarı. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

denizle işim olmaz, gezmeli görmelik dersen ve daha önce gitmediysen kapadokya.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bütce?

Ulaşım tercihi?

Şehir alişveriş gezme  mi güneş deniz kum mu?

Çocuk kaç yaşında mesela?

Kaç gün gidilecek?

Bence tek bir yerdense arabaya atlayıp 5 gün kal diğer şehire geç 5 gün kal diğerine....

Benim için tatil yeni sıradışı yerleri görmek demektir.  Birde tabi delice alisveriş alişveriş alışveriş :)))

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

İçmeler

!!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

kaş sakindir ve huzurludur, denizi oldukça iyidir ama öyle uzun plajlar yok ve taşlık genelde. 

. . .. . ... .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Buremba bunu yazdı

kaş sakindir ve huzurludur, denizi oldukça iyidir ama öyle uzun plajlar yok ve taşlık genelde. 

Patara dibinde 12 km??! :D 

izzmarit tarafından 07/Tem/16 13:08 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Buremba bunu yazdı

Patara dibinde 12 km??! :D 

aşağı yukarı her sene kaş'a gidiyorum patara'ya 2 3 kere gitmişimdir. kaş'ın içinde o kadar güzel koy varken ne gerek var patara'ya. :) araba varsa kaputaş plajı ve patara'ya gidilebilir tabi ama minibüsle çile oluyor resmen. eşiyle çocuğuyla gidenler de genelde otellerine / pansiyonlarına yakın yerde güzmeyi tercih ediyorlar benim gördüğüm kadarıyla. araba işin içine girince denize gidip gelmek mesele haline geliyor.

. . .. . ... .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Otel düşünüyorsan eğer ve suyun dibini görmek tek tavsiyem Marmaris olur.

Yalnız biraz hareketlidir her tatil bölgesi gibi. Yaşlılar bölgesi daha çok Balıkesir civarı. :-)))

marmariste bırsey yok kı 

kaş kaş kaş

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bence Alanya.

cocuk kucukse marmariste usuyebilir deniz soguk olur.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kusura bakmayın ancak yazma fırsatım oldu farklı şeyler olsun tabiki o sebeple Fikitlrrinizi almak istedim bebe 6 aylık bütçem 3000 civarı vaktim kısıtlı ama en fazla 4 gece 5 gün gidebilirim eşim kapalı olması bakımından biraz tatil alışkanlıklarımı değiştirmek durumunda kalıyorum çıralı önerdiler birde 

Toplam Hit: 888 Toplam Mesaj: 11
tatil yerleri