folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tatil Sezonu İçin Otel, Tatil Köyü Tavsiye Edebilecek Müridler Aranıyor

Tatil Sezonu İçin Otel, Tatil Köyü Tavsiye Edebilecek Müridler Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

30 Yaşıma Geldim Hiç Böyle Bir Durumum Olmadı Evlendiğimde Balayına Bile Gidemedik Hanımla.. Şimdi  Bir Tatile Çıkalım Dedik Bu Yaz Otel Bakıyoruz Yorum Okuyoruz Ama Tam da Emin Olamadık 3000lira Verdim Odamdan Fare Çıktı Yazan Bile Var.. O Yüzden Bende Siz Tahribat Ailesine Danışmak İstedim.. Bütçemiz 4-5 Gün İçin 2000lira  Antalya Tarafı Ağırlıklı İnceledik Ama Tavsiyeye de Açığız.. Şimdiden Teşekkür Ederim..

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam Antalya'da yaşıyorum buralar güzeldir...Öncelikle sormak istediğim bir kaç soru var.Amacınız nedir  tatilde...Tarihi yer dersen Manavgat iyidir,Doğa olsun dersen Kemer bölgesi iyidir(ama bu yıl Rus neredeyse hiç olmadığı için pek kimse yok)Alanya dersen eğlence mekanları ile ön plana çıkar.Otantik sakin yerler isterseniz Kaş,Kalkan tarafı iyidir.Denizi harikadır.Oteller de çok güzel kampanyalar var denk gelirsen hiç kaçırma.Yorumlara pek takılma hocam yaa.Bende yıllarca otelde çalıştım ama herkesi memnun etmen imkansız.3.000 kişilik otel düşün o 3.000 kişi ortalama 1-2 hafta da bir değişir.Hepsini memnun etmen olanaksız.SOnuçta sen de ilk olacağı için seni tatmin edeceğine inanıyorum.Hangi şehirden geleceksiniz ? Araç bulmanız çok iyi olacaktır sizin için.Burada gezecek çok yer var hocam

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Yurt dışına çıkın, Fas Marakeş yapın gelin. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hocam Antalya'da yaşıyorum buralar güzeldir...Öncelikle sormak istediğim bir kaç soru var.Amacınız nedir  tatilde...Tarihi yer dersen Manavgat iyidir,Doğa olsun dersen Kemer bölgesi iyidir(ama bu yıl Rus neredeyse hiç olmadığı için pek kimse yok)Alanya dersen eğlence mekanları ile ön plana çıkar.Otantik sakin yerler isterseniz Kaş,Kalkan tarafı iyidir.Denizi harikadır.Oteller de çok güzel kampanyalar var denk gelirsen hiç kaçırma.Yorumlara pek takılma hocam yaa.Bende yıllarca otelde çalıştım ama herkesi memnun etmen imkansız.3.000 kişilik otel düşün o 3.000 kişi ortalama 1-2 hafta da bir değişir.Hepsini memnun etmen olanaksız.SOnuçta sen de ilk olacağı için seni tatmin edeceğine inanıyorum.Hangi şehirden geleceksiniz ? Araç bulmanız çok iyi olacaktır sizin için.Burada gezecek çok yer var hocam

Hocam Çok Saol Yorumun İçin Amaç Sadece Tatil İstanbuldan Gelicez Deniz Ve Doğa Lazım Sadece Bize.. En Fazla Şehir Merkezini Gezeriz..

Ayrıca İmkan Olsa Fas'a da Gitsek İyi Olur Tabi..

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

hocam 4 senedir antalyada crystal admiral otele gidiyorum

5 yıldız ultra herşey dahil konseptinde bir otel, çok memnunum, hatta yarın tekrar gidiyorum 19-21 arası :) 

mayıs ve haziranın ilk 2 haftası alırsan fiyatları çok uygun. ben jolly turdan alıyorum her seferinde. diğer aylar bi hayli pahalı oluyor.   tavsiye olunur :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Bodrum kefaluka resortta calisiyorum animatör olarak. Kefaluka resort ü kesinlikle tavsiye ederim.yorumlarina bakabilirsin hocam yardimci olmayada calisiriz

Break Dance Bboy MaxeL
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Bodrum kefaluka resortta calisiyorum animatör olarak. Kefaluka resort ü kesinlikle tavsiye ederim.yorumlarina bakabilirsin hocam yardimci olmayada calisiriz

Break Dance Bboy MaxeL
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    elyos2600 bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hocam Çok Saol Yorumun İçin Amaç Sadece Tatil İstanbuldan Gelicez Deniz Ve Doğa Lazım Sadece Bize.. En Fazla Şehir Merkezini Gezeriz..

Rica ederim hocamm.Madem ki amacın doğa ve gezmek şöyle bir plan yapabilirsin.Kemer-Tekirova tarafı doğası ile ünlüdür oralarda otel düşünebilirsin.Otelde kaldıkdan sonra Kemer-Antalya arası ortalama 50 km kadardır.Ama sana tavsiyem hocam motor ehliyetin varsa 1 günlükte olsa motor kiralaman olacaktır.İnanılmaz zevk alırsın.Araç ile pek tat vermiyor.Ben yüzlerce defa araba ile gittim 3-4 defa da motorla gittim oralara ama motorla gittiğim zevki hiç birisinden alamadım.Oralarda scooter kiralayabilirsin.Oralama kiralara 40-50 tl hesaplayabilirsin.Merkeze geçersen güzel yerler vardır(Antalya merkez).Merkez de otopark problemi var malesef..Eğer aracın dizel ise şehrin tam merkezinde Mark Antalya AVM var.Oranın otopark'ını ücretsiz kullanailirsin.Diğer ücretli otoparklar pahalı olabiliyor.Gece 22:00 ye kadar orda araç kalabilir.O saatten sonra istediğin yere koyabilirsin zaten şehir sahkinleşiyor.Merak ettiğin soru varsa yardımcı olmak isterim.Yine istersen numaramı özelden atarım takıldığın yer olursa direk arayabilirsin

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    elyos2600 bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hocam Gökova Akyaka incele bu kadar güzel bir yer daha görmedim daha önce 

Toplam Hit: 1353 Toplam Mesaj: 9
tatil tavsiye köy