Tavşan Alcam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

bende yaklaşık 2 sene besledim tavşan evde besledim hiç bi eziyeti yok çişi dışında sırf o yüzden alma bile diyebilrim :/ çok pis kokuyo hacı yaa :s

neyse alırsanda doyamazsın oynamaya çok sevimli hayvanlar

benimkinde bi gariplik vardı havuç pek yemezdi daha çok maydonoz bayılırdır maydonoza

he bide yemek vermezsen 1 gün boyunca kendi bokunu yiyolar o kadar çevresine saygılı hayvanlar :d

ama çişini içmiyolar orası sana kalmış.. +suda içmiyolar yediği sebzelerden sağlıyo sıvı ihtiyacını orda kafana takılmasın

arada bi bırak evde gezsin dolansın tabi fazla uzun tutma bu arayı yoksa adım atabildiğin çoğu yerde ıslaklık hissedebilrisin :)

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ghostface
    ghostface's avatar
    Erkek

tavşan alacaksan kardeş cincilya cinsi al daha iyi hem tüyleri iyi para yapar ...

ama hepey alman gerek yavruyken bak büyüt vede en az tanesini 60 dolardan satarsın ama iyi bir tüyse üstündeki 129 dolar ve üstü olarak sata bilirsin  çünkü dünya cincilya üreticiler yani cincilya kürkü az var üretenler senin gibi benim gibi insanlar artı ülkemizde bu konuda birçok konu var sen bir arastır bak hem besle hemde para kazan gercekten güzel unutma cincilya cinsleri büyük vede tüylü olur büyüyünce..

tren kalktı geç kaldın
Toplam Hit: 6979 Toplam Mesaj: 33