folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Tavsiye Edeceğiniz CD-Writer Varmı??

Tavsiye Edeceğiniz CD-Writer Varmı??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    walla yaw siz neden bahsediyorsunuz 200 ytl olurmu hiç dvd rw lar daha demin baktım 70 ytl ye lg nin var her boku yapıyor alın gitsin 200 ytl veren takla mı atıyor 200 ytl verene kadar arkadaşın dediği gibi bluray yada hd bekle ondan al ben aldım 35 ytl ye lg babalar gibi yazup duruyom sonuçta cd işine girmeyeceksen 200 ytl felan verme ver 30-40 işini görür

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    85 ytl ye Samsung aldım hemde dün 2-3 dvd çektim hoş ama param olsa plextor alırdım.Cd-rw alma hatası yapma 2 kuruş daha koy dvdrw al devir dvd devri...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    antikky hocam eywallah senin dediğin şekli yapcam dvd-writer alcam ama 70 YTL'ye dandik bi dvd writer alırsam elimde patlamaz mı hocam?????

Fuck this world if they cant understand me!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    öle şey değilse lg al git bence paran varsa o kadarda pahalı değil dvd-combo al ne güzel

Agrasif miyim neyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    googles
    googles's avatar
    Erkek
    kardes tavsiyem philips sakın lg alma ben aldım fazla kullanmak kısmet olmadı ama philips canavar gibi tık demedi :)

Av teknisyeni
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hocam ucuz demek dandik demekd eğildir sonuçta fabrika çıkışlı 0 mal alıyorsun.6 el değiştirmiş 92 model doğan değil...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 4260 Toplam Mesaj: 27