folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tavsiye Ettiğiniz İşletmeler Ve Ürünleri

Tavsiye Ettiğiniz İşletmeler Ve Ürünleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Evet aklıma böyle bir konu geldi.sanırım daha önce bu tarz bi konu yoktu varsada güncel bitane açmaktan zarar gelmez. 

Herkes sevdiği bir mağazanın,dükkanın,firmanın   sevdiği ürününü önersin.  Cafe olur,market olur,restoran olur sadece gıda üzerinede düşünmeyin her türlü şeyi paylaşın. Fiyatından ötürü seviyorsunuzdur,lezzetlidir , oraya has bişidir veya kendinize has bişi yaptırıyorsunuzdur vs...

Ayrıca herkes tek post atarsa konu kirlenmemiş olur,aklınıza yeni bişi gelirse konuyu editlernisiniz. Güzel bir arşiv oluşturabilir insanlarda farklı yerlerde farklı deneyelimler kazanabilir.

Ayrıca yeri tarif ederken herkesin aynı şehirde yaşamadığını düşünerek ona göre tarif ederseniz iyi olabilir. yani sadece mekan ismi vermeyin. (ünlü restoran zincirleri falan harici tabiki) 

Eski konu başlığımız beğenilmediginden değiştirdim  eskisi : "Ben  ....... ‘nın .........‘sını seviyorum,tavsiye ederim ." 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

rezerve bende bişiler eklerim

bu konu sırf yemekle ilgili değil oyüzden devam edelim bence. linkleride toplu halde listeleriz ilgilnen o konularada göz atar.

İlgili konu başlıkları :
    1-  http://www.tahribat.com/Forum-Gurme-Nerede-Ne-Yenir-165107/

FCN tarafından 05/Haz/13 19:23 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Ben Angara Bağlumdaki  Salim Emmi'nin kuzuların kuyruk yağ‘sını seviyorum tavsiye ederim.

DevilKingtr tarafından 05/Haz/13 19:03 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

alıyım yazarım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

Yemeklerle ilgili eski bir konu vardı orada da tavsiyeler mevcut.

http://www.tahribat.com/Forum-Gurme-Nerede-Ne-Yenir-165107/

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Bim'de simbat marka soslu fistik var muptelasiyim. normal kuruyemisciden almam gidip ordan 5 paket aldigimi bilirim.

Siirt fistigi bardir bide. Normal antep fistigindan daha dolgun ve lezzetlidir.

Aklima geldikcede editlerim,guzel konu :)

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

Manisa, Ödemiş, Tire ve Tekirdağ'ın Köftesini seviyorum tavsiye ederim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

simbat soslu fıstığa bir ara ben de fena abone olmuştum. Tüm uzun yol seyahatlerimde 2 paket alırdım yanıma

makets tarafından 05/Haz/13 19:23 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    -Ben iskorpit'in kaşarlısını severim. Tavsiye ederim.
    -Ben sevgilimin banyodan sonraki öpülesi ıslak dudaklarını severim. Tavsiye etmem, sevgilimden uzak durun lan. Aloo kime söylüyorum.
    -Ben başbakanın halka çapulcu demeyenini severim.Tavsiye ederim.
    -Ben milletvekilinin telefonla arayınca ulaşılabilenini severim. Hiç yokki böyle biri. Olsa tavsiye edeceğim ama yok. Seçimden seçlme görüyoruz.
    -Ben maaşın yetenini severim. Böyle bir işin herkeste olmasını isterim.
    -Ben duaların "Allahım hayırlısını nasip et" diye bitenini severim. Tavsiye ederim. çok para bile hayırlı olmalı. Sapıtıp uyuşturucudan 25 inde öleceksem, sürekli alem yapıp yine böyle bir günde moldovyada otelde nataşa kavgasında vurulacaksam, 45 metrelik yatımla dünyayı gezerken korsanlarca öldürüleceksem istemem o parayı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bence böle yapılacağına mesela kadıköyde boğanın ilerisinde sağdaki 3. sokaktan sapın soldaki ilk dikkan adı şu orda şu yenilebilir tarzıda olabiliü! gerçi foursquare de var :<

Living Death
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Asli Börek www.asliborek.com

140 tane falan şubesi var şu aralar ayda 2-3 tane daha şube açılıyor.

Ürünler merkezden geliyor, baklava tarzı ürünlerini günlük ise kesin alın ama gün geçince şeker pancarı kullandıkları için ( glikoz yerine ) şerbetlenme yapıyor 3-4 günde ( helede yaz geldi )

Diğer ürünleri kurabiye ve turtalarını tavsiye ederim, böreği zaten bu işi yapıyor, boşnak ve su böreği ( kesinlikle taze olduğunu bilin )

2 Gün raf ömrü olduğu için dünden kalanıda ısıtıyorlar.

Poğaçaları piyasadaki en malzemeli poğaça, 1 tepsi kıymalı poğaçaya attığı kıymayı emin olun yemeğenize atmıyorsunuzdur samimi söylüyorum.

Genelde kadınlar yapıyor o yüzden hijyen hat safhada.

Pastalarınıda olimpiyatta bir çok madalya almış bayram usta diye biri yapıyor full kalite.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
Toplam Hit: 874 Toplam Mesaj: 11