folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tavsiye Lazım. Araç İçin Aux/Bluetooth Çevirici ?

Tavsiye Lazım. Araç İçin Aux/Bluetooth Çevirici ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek
    Headhunterz bunu yazdı
    Shuqufe bunu yazdı

Yakın zamanda alışveriş yapmadım walla, ama ilk defa senden duydum. bu arada benim aldığım bunun microfonlusu, direk telefondan görüşme de yapıorum bilgin olsun.

aynen onu da soracaktım hocam sağolasın. başka yerden kovalarız mikrofonu çekecek kadar iyiyse.  gidip rastgele bi esnaftan almak hep tehlike.

yolladığım linkdekinde mic varmış hocam pardon...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    Shuqufe bunu yazdı
    Headhunterz bunu yazdı
    Shuqufe bunu yazdı

Yakın zamanda alışveriş yapmadım walla, ama ilk defa senden duydum. bu arada benim aldığım bunun microfonlusu, direk telefondan görüşme de yapıorum bilgin olsun.

aynen onu da soracaktım hocam sağolasın. başka yerden kovalarız mikrofonu çekecek kadar iyiyse.  gidip rastgele bi esnaftan almak hep tehlike.

yolladığım linkdekinde mic varmış hocam pardon...

https://www.amazon.de/UGREEN-Bluetooth-Empfänger-Audiogeräte-Lautsprechersystem/dp/B01EFPYQ2I/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&keywords=aptx+ugreen&qid=1569872988&s=ce-de&sr=1-4-catcorr

ürün burada var, düşünen arkadaşlara 21 euro ya aux uzatmasıyla beraber geliyor. makul fiyat kaliteliyse, izmir/çankayada 60-70 klon markalar.

edit. tr gönderimi yokmuş. 

Headhunterz tarafından 30/Eyl/19 23:16 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Ben de ilgili arkadaşlara bir şey sormak istiyorum konuyla alakalı bende Jetta var Comfortline 2012 Rcd 310 teybi var direksiyonda bluetooth kiti olmasına rağmen yok gibi bir şey ya da bir ayarı var soketi var biz mi bilmiyoruz ?

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Ben de ilgili arkadaşlara bir şey sormak istiyorum konuyla alakalı bende Jetta var Comfortline 2012 Rcd 310 teybi var direksiyonda bluetooth kiti olmasına rağmen yok gibi bir şey ya da bir ayarı var soketi var biz mi bilmiyoruz ?

Bende yazacaktım bendede 2015 polo var comfortline direksiyonda Bluetooth konuşma tuşları olmasına rağmen makınada Bluetooth olmadığı için Samsung un aux jac çeviricisini kullanıyorum ama bataryalı olmasında rağmen bu tarz aparatlar ortada sik gibi durduğu için sinirimi bozuyor çakmak şarjını da boşa dolduruyor.

Bu marka model için sonradan Bluetooth takamıyormuyuz 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Arac marka model nedir? 

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

Arac marka model nedir? 

Honda crv 2010 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

En iyisi düzgün bir Bluetooth lu teyp bunları 10  senedir deniyorum hoş güzel ama zamanla eline ayağına takılıyor.yeni araçların durumu şöyle böyle beğenmezsen 1000 lira ortalama android apple multimedyalar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Aynından bana da lazım.Varsa kullanıp memnun kaldığınız ürünler paylaşır mısınız?

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
Toplam Hit: 1356 Toplam Mesaj: 19
bluetooth aux