folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Tavsiye Türkçe Ve PHP E-Ticaret Scripti ?

Tavsiye Türkçe Ve PHP E-Ticaret Scripti ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

biraz araştırdım ve konulara göz attım, en uygun opencart gibi geldi

bir müşteriye e-ticaret scripti kuracam halı satıcak,sanal pos vs olucak,ayrıca türkçe olması adamın kullanabılmesı ıcın gerekli,php olması extra bir özellik vs istenırse benım eklemem için gerekli, bunların yanı sıra güvenli ve kullanımı çok sıkıntılı olmayacak bir script tavsıyesi istiyorum

Öncelik ücretsiz bir script olması ama değecek bir scriptse ve fiyatıda makulsa ücretlide olabilir. Neler önerirsiniz ?

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hocu http://www.isinizinternette.com.tr/ bak bakalım işine yarar belki..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

hocam o sıte ıle ılgılı konu acılmıstı yorum ları okudum pek tavsıye edılesı degıl gıbı geldı,ayrıca tam denetıme sahıp olamıyorsun domain vs.. yorumlar pek olumlu değildi.

Ayrıca tavsıyede bulunacak arkadaşlar şayet kendısı kullandıysa artı ve eksileri söylerse çok sevinirim. mesela opencart kullananlar hangı sanalposlara desteği var kullanımı vs.. her yönüyle belirtirlerse sevinirim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

hocu http://www.isinizinternette.com.tr/ bak bakalım işine yarar belki..

Önce Türkçe karakter sorununa el atmaları lazım :) o ş'ler ne öyle

Si vis pacem para bellum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

opencart hala myisam kullanıyo yani transaction desteği yok, olduğu gibi innodb ye geçirince query lerden olsa gerek ürün sayısı artınca çoook yavaşlıyo. çok fazla ürün girmeyeceksen opencart kullanabilirsin.

ben şu anda opencart ile büyüyeceğini düşündüğüm bi projeye başladım, projem gerçekten öngördüğüm gibi büyürse oturup bi çok yeri yeniden yazmam gerekicek.

opencarta alternatif olarak prestashop u düşünebilirsin, ama herboku karmakarışık, opencart gibi sade değil, temaları vs paralı.ucuza yada beleşe adam gibi teması yok.

halıcının çok bi satış yapacağını yada ürün gireceğini zannetmiyorum, kur gitsin opencartı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bende var bi tan poslari yazilmis hazir 4 4 luk olmasada gayet i www.hediyesendromu.com www.orjimax.com www.nakitmarket.com gibi yaklasik 20 25 site de ornektir www.websitedizayn.pro dan incele bilirsin www.websitedizayn/admin

kullanici admin sifre 6468589s musterilerede sorabilirsin tek bi sikayet yok 20 liraya datalarla verririm istersen pm at
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

opencart iyi hoş da müşteri kullanmakta sıkıntı çekebiliyor birde scripte bişey ekleme kısmında opencart yapısını iyi bilmek gerekıyor bu da biraz daha zaman alır, biraz daha paneli sadece ve müşteri kullaanabılecek, modul kod eklenmesı gerektıgınde yapısı çok karışık olmayan fazla vakıt almayan, güvenlik kısmında pek sorunu olmayan fiyatı çok pahalı olmayan bir e-ticaret scripti önerin bana :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

çalıştığım yer açık kaynak e-ticaret scripti arıyor kullanımı kod yapısı fılan çok karmaşık olmayan modul filan eklemesi açısından pek uğraştırmayacak,güvenlik kısmında bir sorunu olmayan,ücreti de çok pahalı olmayan php bir e-ticaret script satan veya önerecek kimse yokmu yaw ?

Toplam Hit: 2063 Toplam Mesaj: 8