folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyip Le Blair Arasında Ki İlginç Bir Fark

Tayyip Le Blair Arasında Ki İlginç Bir Fark

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

Tayyipim,Tayyipsin,Tayyip

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DkN_JaN bunu yazdı:

nası nedir antipati ya adam ac yoksul fakir muhtac bir halkı varken gidip devletin parasıyla ucak alıyor sanki memlekette ucak kalmadı a.q ondan sonrada nie antipati yok chp mi gonderdi zart zurt dhkpc gonderdi tobe ya. forumun ne forumu olduguna gelince forum baslıgı derin konular buda siyaset le ilgili bir konu buraya yazar yazmaz sana kalmamıs Holyone ne demis ''Tahribat.com'a gelince... bu sitenin amacı nedir diye merak ediyorsanız, buna ben de emin diilim...'' yani tek amacının hack olmadıgı ortada ztn forum konularının %70 i siyasetle ilgili

Ya bu sitenin taa ilk kurulduğundan beri buradayım ama ne zamanki AKP iktidarı geldi ve bazı kendini bilmez her moka muhalefet olan beyin yoksunu zihniyet insanları bu foruma üye oldu ondan sonra tüm başlıkla siyasete döndü ya biz bunun için gelmiyorz bu siteye biz en başından beri "BİLGİ PAYLAŞIMI" amacıyla bu sitedeyiz. Burda sizin siyaset konuşmanız ikitarı değiştirecekmidir ? Yada gelip o adama küfr etmeniz yada hakaret ettiğinizde elinize geçecek bişey warmı ki siz burda sayfalarca yırtınıyorsunuz ben bunu bi türlü anlamıyorum.Yaptığıınız tek şey RTE sempatisini arttırmak ve bu sempati de öyle iki üç kendini bilemez muhalefet insanların böğürmesiyle hiç bitmez....

LÜTFEN ARTIK SİYASETİ BIRAKIN DA BU SİTEYİ AMACINA UYGUN KULLANALIM

"BİLGİ PAYLAŞIMI"

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

la karakule herhalde adminler uygun buldular ki böyle forum açıldı.safra

Toplam Hit: 2773 Toplam Mesaj: 14