folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Tazminat Davası Açmak İstiyorum. Nasıl Bir Yol İzlemeliyim ?

Tazminat Davası Açmak İstiyorum. Nasıl Bir Yol İzlemeliyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Liquid bunu yazdı:
    -----------------------------

belli bir süre kullanılmayan hattı yeniden çıkartabilirler. Hiçbişey alamazsın gibime geliyor da sendeki hat nasıl çalışıyor onu anlamadım 5 sene durmaz ki bi hat??

yanlış hatırlamıyorsam belli bir süre kontör yüklemezsin. O süre sonra hattın kapanır bir kaç ay sonra komple iptal olur. Bir yada iki sene bekletirler almazsan tekrardan çıkarıp satarlar.Böyle bişey vardı değişmediyse. Muhtemelende öyle olmuştur. Sanmıyorum bişey çıkacağını. Adam dicek 5 senedir aktif olmayan hat tekrardan çıkardım. Alan adamın bunu yapıcağını nerden bileyim dicek sıyrılcak... O hatlar muhtemelen genel müdürlükten tekrardan çıkarttırılıyordur. Sanmıyorm öle bayi çıkarsın .TEkrardan sıfır hat olarak gelmiştir eline. Artık şans mı nedir???

aynı sorun bende de var :D benide zırt pırt bankalardan arıyorlar bilmem yunus bilmem kredi kartınız borcunuzdan dolayı bloke edilmiştir yasal işlemler başlamış bulunmaktadır :D diye

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:

whopper bunu yazdı:
    AbdullahAzad bunu yazdı:

AsilKan bunu yazdı:

@Liquid hocam bunu biliyorum. Belli bir süre sonra başkasının adına açsalar sorun yok ama hat halen benim üzerime göründüğü için mağdur edildim zaten. 

Ben kendimi % 100 mağdur görüyorum. 

Mahkemeye gidebilmek için son devamsızlık hakkım kalan derse gidemedim ve o dersten kaldım. 

İyi bir avukata danışacağız , eğer ki iyi bir para alabileceksek kredi falan da çekeriz sorun değil. 

Oradan gelecek parayla iş güç kurarım anasınısatayım ama maksimum ne kadar para alabilirim tabii bunları sorup öğreneceğiz..

kanka tazminat davalarinda maksimum diye bir olay yok.

senin ne kadar harc yatirabilecegine bagli (:

gider 1 milyon TL yatirabilirsen 10 milyon TL'lik dava acabilirsin.

Vay amk hukuga bak fakir yine fakir kaliyo zengin zenginligini artiriyo... Yazan noneyim bu arada logout login yapmaya usendim

multi üyelik :| yakaldık :|

Multi degil haci dersaneden arkadasim. Ayni yurttayiz bi haftaligina :)

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seref45
    seref45's avatar
    Erkek

hocam hakkını ara peşini bırakma kötü şekilde suçlanmışsın çamur atılır izi kalır.bizide şait yaz gerekirse :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Liquid bunu yazdı:

belli bir süre kullanılmayan hattı yeniden çıkartabilirler. Hiçbişey alamazsın gibime geliyor da sendeki hat nasıl çalışıyor onu anlamadım 5 sene durmaz ki bi hat??

yanlış hatırlamıyorsam belli bir süre kontör yüklemezsin. O süre sonra hattın kapanır bir kaç ay sonra komple iptal olur. Bir yada iki sene bekletirler almazsan tekrardan çıkarıp satarlar.Böyle bişey vardı değişmediyse. Muhtemelende öyle olmuştur. Sanmıyorum bişey çıkacağını. Adam dicek 5 senedir aktif olmayan hat tekrardan çıkardım. Alan adamın bunu yapıcağını nerden bileyim dicek sıyrılcak... O hatlar muhtemelen genel müdürlükten tekrardan çıkarttırılıyordur. Sanmıyorm öle bayi çıkarsın .TEkrardan sıfır hat olarak gelmiştir eline. Artık şans mı nedir???

Peki hocam bişey sorabilirmiyim?  eğer senin dediğin gibi hat iptal olmuşsa o numarayı satmak için kimlik fotokopisi falan lazım dimi kayıt yapılabilmesi için adam kendi üstüne kayıt yaptırmışsa onun üzerine görünmezmi hat ? ozaman bu bayici elamanın koyunluğundan kaynaklanan bişeydir dimi.

Bence Asilkan hakkını aramalı bu onların yanına kalamaz. ve muhtemelen davayı kazanacak ona şans dilerim.

Toplam Hit: 4424 Toplam Mesaj: 25