TBT-Alışveriş Sistemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

yönetimden izin çıkarsa şöyle bir sistem kurulabilir;

aynı TBT deki gibi davetiye ile üyelik veren ve sadece tahribat.com kullanıcılarının üye olabildiği bir sistem. ve yine tbt den süresiz banlananların alışverişlerinin durdurulduğu bir sistem. Kısaca tbt deki ID numaraları ile üye olabilen ve bunun içinde TBT deki kayıtlı e-postalarına aktivasyon kodu giderek üyeliklerini tamamlayabildiği bir sistem. böylelikle dışarıdan üye olunsa bile üyeliklerini aktive edemezler. Tabi bu sistem nasıl oturur? galiba birisinin üyelikleri aktif etmesi lazım yada bir kaç kişi bu konuda sorumluluk alıp tbt den pm yolu ile bu kişilere ulaşıp üyelik istemeli ve onay kodlarını yine pm yoluyla üyelik isteyene göndermeli vs. Şahsen sorumluluk alabilirim diye düşünüyorum. Böyle bir proje olursa her türlü desteklerim.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

tamamdır hocam aklımdasın kodlama bittikten sonra sorumlu kişileri belirleyeceğiz ozaman tekrar bi tarşılır konu. ben şuan kodlamaya başladım tasarımı en son halledicem çok sinirlerimi bozuyo bu tasarım işi :D

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

tasarımda bir şey yokki be açacaksın coreli arayüzü hazırlicaksın vs vs :)

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

hacı öyle skmden bişey yapmamak lazım başında oturup sağlam bişey yaoarım eğer yaparsam :D

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Tahribattaki Müridlere güvenmeyen girmesin kardeşim (; 2006'dan beri burdayim ne yamuk yapmişliğim var ne yapan var aq .

Merhabaaaaa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

davet veya ayrı bi sistem yerine satış yapan elemana kefil olma olayı olabilir ya da yıldız v.s. verme gibi bişey..

bakmayın herkes satış yapıyor. fakat ben de dahil olmak üzere bi çok kişinin bu tarz şeylerden canı yandı ufak tefekde olsa..

hoş allah var adminlerden kime duyurduysak kendi işleri gibi ilgilendi sağolsunlar. burdan compu ye tekrar teşekkür ederim..

fakat sorun şu.. tamam söz konusu tahribat.com bile olsa güvenmek zorunda değiliz ama. bu konuda da kimseyi suçlayamayız ama iyi arkadaş ayağına yatıp iki güne kazığı geçiriyolar..

yine tahribattan bi müridin laptop ı hala piyasada yok.. yani bunu kontrolünün sağlanması çok zor ama bir önlem olsun diye ufak bi oylama sistemi geliştirilmeli bence..

belirli kategorilerde müridler isterse satış yapacağını belirtir profilinden,  alışveriş yapan ve memnun kalanda güven oyu verir. eğer bi dolandırıcılık tespit edilirse güven oyu verenler

ve söz konusu mürid bi şekilde cezalandırılır, güven oyu düşer gibi.. :| bu tarz bişeyin olması faydalı olur kanımca.. 

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

anarsist_manyaq bunu yazdı:
    -----------------------------

hocalar bakıyorumda benim gibi bişeyleri satmak isteyen çok insan evladı var. bazen ihtiyaçtan bazende sırf ticaret olsun diye satış yapan çok. bunun için bir alışveriş sistemi entegre edilebilir diye düşündüm. en azından böyle bir isteği anket olarak üylerimize sunabiliriz. ? yada bir grup tbt üyesi toplanıp sırf hayır işlemek amacıyla böyle bişey yapmak isteyenlerle toplaşıp bişeyler yapabiliriz. asp konusunda kendine güvenen arkadaşlardan bu konuda desteklerini bekliyorum.

saygılar :D

-----------------------------

trade fılan olursa yas ısı bırılerı kesın dolandırılır sonrada ıkıntı olur.

Ama alısverıs bolumundekı admınlerın  daha dıkkatlı olmasını ıstıyorum.Kımse kımsenın konusunu baltamamalı.Adam senı baltalar kızarsın ban yersın

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

bu konuda sorumluluk alabilirim

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
Toplam Hit: 4288 Toplam Mesaj: 29