folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder TBT‘Deki En Baba Sistem Programcısı Firex Nerede?

TBT‘Deki En Baba Sistem Programcısı Firex Nerede?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

firex gelecekten mesaj yazmış saat 00.59 dan  :S

BlackApple tarafından 14/Eyl/14 19:19 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Orak OS'u yazacağı günleri bekliyoruz :)

The irresistible lightness of getting mad... What an event! Such a great freedom and salvation from all stupid expectations and taboos of unconcious masses which are even not aware of their miserable price and place. Yes, you the stupid people, i'm talking to you and arguing tremendously and in a high confidence that NEŞET ERTAŞ SANATÇI DEĞİLDİR. Moreover, those who listen to him with a profound fervor are KANCIKs not having even a slight respect for themselves.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    x bunu yazdı

sazan.avi mi

fail mi :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    FireX
    FireX's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sencer bunu yazdı

Orak OS'u yazacağı günleri bekliyoruz :)

O nick geride kaldı ama bunu üzerinde çalıştığım bir projeye dahil etmeden yapamadım tabii :))

FireX tarafından 14/Eyl/14 19:29 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı

Öncelikle teşekkür ederim :) İş güç derken yoğunluk ve yorgunluk arasında Tahribat'a baksam da yazmaya fırsat olmuyor. Hatta kendi projelerimin ilerleyişi de bu sebepten bir hayli yavaşladı. Tahribat'a yazmaya fırsat olmayınca ve belli bir süre koptuktan sonra, bu süreç içerisinde ortam da değişikliğe uğradığından birden ortaya çıkmak garip oluyor.

Yıllar öncesinde kalan bir anlaşmazlık sebebiyle geçmişte tercihen bir ayrılık yaşansa da, daha sonrasında herhangi bir sorun yaşanmadı. Bu olayın hatırlanması üzerine son birkaç yılda yine yoğunluk sebepleriyle yazamadığım dönemlerde Tahribat'tan ayrıldığım düşünceleri ortaya çıktı ancak bu durum 2008 yılında bir defa yaşandı. Bunun ardından böyle bir durum söz konusu olmadı. Bundan sonra 20 sene yazamasam da, bu Tahribat'a karşı bir düşüncem olduğundan değil, zaman sıkıntısı sebebiyle sadece okuyucu olarak kalma isteğimden olacak. Hatta bu sebeple PMlere dahi bakamıyorum.

İşletim sistemi konusuna gelirsem, yeni fikirlerle beraber çalışma ilerliyor. Ancak dediğim üzere iş dolayısıyla yavaşlamış durumda. Tabi buna şu anda çalıştığım projenin etkisi büyük. Tüm gün zaten sistem programlamayla geçtiğinden yeterince doymuş bir şekilde eve dönüyorum. Ancak yine de doyumsuzluktan bunlara da bakıyorum :) 

Bir de sadece sistem programlama değil de farklı disiplinler arasında bağlantılar kurmak da hoşuma gittiğinden farklı alanlar üzerine de çalışıyorum. Takip edenlerin bileceği üzere onları da bilimsehri.com'da yayınlıyorum zaten. Kendi alanımla alakalı olanları da kişisel sayfamda yayınlıyorum. Haliyle yorgunluğa bağlı olarak haftaiçi kendime ayırabileceğim zaman 4-5 saat olunca buralara bakmaya, yazmaya fırsat olmuyor. Yapmam gereken pek çok şey oluyor.

İlerde yine zaman zaman yazarım, zaman zaman da kaybolurum. Ancak site takipçisi olarak, okuyucu durumunda genellikle buralardayım. Hatta bu projeler bitince onları da belki diğerlerinde yaptığım gibi ilk olarak burada anlatırım. Tekrar teşekkürler. Hala burada hatırlanıyorsam ne mutlu bana :) İyi geceler.

Hocam sana hak vermemek elde değil ancak seni daha fazla aktif görmek isteriz. Bu arada tekrardan hoşgeldin.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    FireX
    FireX's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Hocam sana hak vermemek elde değil ancak seni daha fazla aktif görmek isteriz. Bu arada tekrardan hoşgeldin.

Daha fazla yazmaya çalışacağım :) Teşekkürler.

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Cocuklugumun hayalli olan her isi yapıyor saygıdeğer abimiz,ülke öyle bir ülkeki suan saglık sektöründe bir yere kendimi atmak icin calısıyorum :) halbuki ver elime telefon bilgisayar bak neler yapıyorum 13 yasında modifiye xp katılïmsız programa miratürk adminlik 14 yasında nokia 5800 fw telefonlarla ilgili imei den tut ekran cipine kadar ilgilenme ondan sonra s2 ile rom isine tam girecek dil ogrenecektim ygs varmis dediler mezuna kaldik halen caliyoruz bos bos halen beynimde bir yerde milli telefon sistemleri aselsan projeleri pff cok sey var ama bos. Diyetisyenlik icin  masaya gidip sayı problemleri cozuyorum ...

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Cocuklugumun hayalli olan her isi yapıyor saygıdeğer abimiz,ülke öyle bir ülkeki suan saglık sektöründe bir yere kendimi atmak icin calısıyorum :) halbuki ver elime telefon bilgisayar bak neler yapıyorum 13 yasında modifiye xp katılïmsız programa miratürk adminlik 14 yasında nokia 5800 fw telefonlarla ilgili imei den tut ekran cipine kadar ilgilenme ondan sonra s2 ile rom isine tam girecek dil ogrenecektim ygs varmis dediler mezuna kaldik halen caliyoruz bos bos halen beynimde bir yerde milli telefon sistemleri aselsan projeleri pff cok sey var ama bos. Diyetisyenlik icin  masaya gidip sayı problemleri cozuyorum ...

http://www.youtube.com/watch?v=cIsPsA6r_Vk

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=cIsPsA6r_Vk

tabletten yazıyordum hocam ondandır. sadece ülkenin eğitim sistemini eleştiriyordum şaçma. benim evime 10 yaşından beri bilgisayar var herşeyini az çok biliyorum katılıyorum giriyorum , meslek okullarına önem verirse idi gidip meslek okulda okurdum  sonrada üniversitede bilgisayar bölümü okur gider sevdiğim işi yapardım. çok proje vardı aklımda yok savunma için bilmem neler yok söyle botlar söyle cipler, suan hepsi yalan oldu diyetisyenlik iştiyorum sonrada kpss kasıp biryere girmek iştiyorum . nedenide ülkenin formatcıların eline kalmış olması. verilen eğitimin, bir yere girmek için olan torpil . yükselmek için kaç dil bilmen gerektiği. ODTÜLÜ olmak iştiyordum odtünün üştünde oynana oyunlar

en kötüsüde ben diyarbakırdayım burda olanlar bitenler felan baska pencereden görüyorum ve ülkenin yarını yok...

su 13 yaşında yani 7.sınıfta iken uğraştığım TNCTR de yaptığım şeyleri diyorum , MİRATÜRK . CEPMOD felan hepsi kapandı gitti  öyle biraz değişik anlatmışım hemde baya kötü anlatmışım :) kusura bakmayın

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    x bunu yazdı

ahahah 00:59 15. Eylül oluyo hocam :)) bi gün ileri gider dün gece atmış

Toplam Hit: 4163 Toplam Mesaj: 32