TCKN İle Numara Eşleştirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Müridler bayramınız mübarek olsun. Elimde bir iban vardı o ibandan isim soy isim buldum sonra tckimlik no . veritabanından o isimde ve şehirdeki kişilerden 9 tc kimlik no bilgisine eriştim

şimdi elimdeki gsm numarasının bu tclerden hangisine ait olduğunu bulmam gerekiyor. Yada gsm numarasının direk tcsi kaçsa onu bulmam yada iban numarasının tc siyle eşleştirme yapmam gerekiyor. Nasıl bir yol önerirsiniz? Yapabilecek olan varsa ücreti mukabilinde yaptırabilirim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Hım, IBAN ve TC eşleştirme yöntemini PM ile anlatabilir misin?

Belki düşünmemi sağlayabilir :)

TiThousand tarafından 16/Haz/18 18:29 tarihinde düzenlenmiştir

‎‎‎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

isim soy isim neysede iban dan tc yi nasıl buldun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

TCyi bulmadım zaten bulmaya çalışıyorum ama şömyle yaptım o ibana ait olduğu bankadan havale yapmaya çalıştım ad soyad ve banka şubesi çıktı böylece şehride öğrendim

ysk dan sızan 50milyonluk tc no barındıran veritabanında o ad soyad ve şehirde olan 10 a yakın kişi buldum 

cep telefonunun turkcelle ait olduğunu edevletteki numara taşıma servisinde sorgulayarak en son hangi operatörde öğrendim

elimdeki tc kimlik numaralarıyla turkcellden ad soyad tc no aracılığıyla alacak bilgisi ve fatura sorgulama olaylarını denedim orada turkcell kaydı olmayan tc noları eledim

son olarak elimde kalan 3,5 tc nolardan hangisi o ibana ve telefon numarasına ait bunu bulmak kaldı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

TCyi bulmadım zaten bulmaya çalışıyorum ama şömyle yaptım o ibana ait olduğu bankadan havale yapmaya çalıştım ad soyad ve banka şubesi çıktı böylece şehride öğrendim

ysk dan sızan 50milyonluk tc no barındıran veritabanında o ad soyad ve şehirde olan 10 a yakın kişi buldum 

cep telefonunun turkcelle ait olduğunu edevletteki numara taşıma servisinde sorgulayarak en son hangi operatörde öğrendim

elimdeki tc kimlik numaralarıyla turkcellden ad soyad tc no aracılığıyla alacak bilgisi ve fatura sorgulama olaylarını denedim orada turkcell kaydı olmayan tc noları eledim

son olarak elimde kalan 3,5 tc nolardan hangisi o ibana ve telefon numarasına ait bunu bulmak kaldı

Adammmmmm :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Telefon numarasının kime ait olduğunu mu bulmaya çalışıyordun özetle? 

Errare Humanum Est
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

iyide tc den telefona nasıl ulastın bildigim public olan bir db yok tc no dan tel veren

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek

Bir kere konu gizli değil...

2.si tam olarak ne yapmak istiyorsun yani asıl gayen ne... Iban tc tlf  ve 50k data falan filan diyorsun aklima kotu sehler burnuma pis kokular geliyor.. inşallah yanılıyorum dur...

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
Toplam Hit: 1664 Toplam Mesaj: 8
tkc gsm iban