folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Team Talk Vb. Kaliteli Görüntülü Sunan Programlar

Team Talk Vb. Kaliteli Görüntülü Sunan Programlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Arkadaslar yurtdısıyla cok gorusuyorum msn skpye facebook goruntulu konusmları berbat derecede kasıyor kapanıyor goruntu flue

tavsıye edecegınız program varmı kullanımı acısından kolay olmasıda ıyı olur

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

netini yükselttirsen hocam :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bağlantında bir problem yoksa skypeta sorun yaşamazsın. sonuçta skype p2p bağlantı yapıyor.yüksek ihtimal bağlantın kötüdür.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

google talk' dene baya süratli

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

net 8 megabit ama cozemedım gıttı son zamanlarda pixel pixel goruyoruz bırbırımızı camda 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek

TT DE DE Mİ AYNI SIKINTIYI YAŞIYORSUN HOCAM? BEN YALNIZCA SES İÇİN KULLANIYORUM GERÇİ AMA SIKINTI YYAŞAMIYORUM.

SES KALİTESİNİN SKYPEDEN ÇOK DAHA ÜSTÜN OLDUĞUDA BİR GERÇEK TABİKİ.

(BÜYÜK HARF İÇİN KUSURA BAKMAYIN.)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

ttnet lımıtsız kullanıyorum msn skpye facebook bunlarda denedım goruntu ozellıkle gecelerı pıxel pıxel oluyor yardımcı olan olursa super olur 

Toplam Hit: 907 Toplam Mesaj: 7