folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Teamspeak Süperonline Sorunu

Teamspeak Süperonline Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twiN35
    twiN35's avatar
    Erkek

arkadaşlar fiber internetde geçtim huawei253 modem verdiler teamspeak3 giriş yapamıyorum girdikten 10 sn sonra connection lost hatası verip atıyor hemen netten araştırdım çok kişide var sorun çözümü bilen bi yardım etsin

Semt-i Bornova..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

alternatif olarak ventrillo deneyebilirsin tabi konuşacağın adamlarıda oraya toplaman server açman lazım.Bide ne yazıkki ücretli

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Raidcall var ücretsiz gayet güzel..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

TTnete bir sor .. 

Edit superonlayna sor..

ltcelik tarafından 07/Eyl/12 11:11 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twiN35
    twiN35's avatar
    Erkek

olmuyo ya muhtemelen verdikleri huawei 253 modemden kaynaklı bişey modem değişince cıktı sorun anlamadıgım voice.teamspeak.com portuna girdigim zaman hiç bi sıkıntı yok başka kanallara girdigimde 3-5 saniye içinde connection lost deyip atıyo

Semt-i Bornova..
Toplam Hit: 1763 Toplam Mesaj: 5