Tek Modemden 2. PC Farklı IP Aldırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

selam abiler, kardesler.

ne yazık ki hala knight online oynuyorum. bir pvp serverda yasamimi surdurmekteyim durum su;

adamlar bir ipden maksimum iki karakter girisine izin vermisler. orjinal ozelligi olan multi-client ile iki char sokmaktayım.

benim bir tane de laptobum var fakat aynı IP'de oldugu icin oyuna giris saglayamıyorum, diger pcyi nasil farkli bir yolla sokabilirim?

arastirdim fakat daha bir sonuca varamadim, konu hakkinda desteginize ihtiyacim var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

proxy vpn ile bunu yapabilirsin hocam hatta bazı multi-clientların direkt proxy desteği var adamlar tek pc den onlarca char açıyor proxy ile

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Sanal bilgisyarlar oluştur her birisine vpn yaptir ✓

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

anticheat programı sanal makinayı algılıyor :)

onerebileceginiz proxyvpn var mi?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

google clouddan ücretsiz 300 usd kredi ile  bitane makine al forumda gecende bi arkadas vpn kurulumunu yazmıstı onun üzerinden baglanıp oyna.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

benimde sorum benzeri olacak ornegin belirli bir proxy veya vpnni sadece bir uygulama uzerinden vpn ile cikartmak istiyorum nasil yapabilirim sanal pc disinda kasmayacak dondurmayacak sekilde?

ornegin hepsi ayni bir laptopda veya masaustunde (tek cihaz)

tum uygulamalar ayni anda calisacak

1.) oyunumu actim bu actigim exe veya uygulama belirledigim vpn ip uzerinden internete baglanacak.
    2.) farkli bir vpn ip adres ile baska bir uygulamaya tekrar giris yapilacak ornegin belirledigim vpn ile yukarda 1.sikta ki oyun acikken tekrar farkli bir uygulama acip (baska bir online oyun isvicre ipli) oyle devam edecek
    3.) ana makinemin ip adresi degismeyecek turkiye ipsi kalacak veya nerden baglaniyorsam oranin ipsi kalacak sadece actigim uygulamalarda farkli ipler olacak(benim belirleyebilecegim)

oneri ? en temel bakis acisinda soyle ornegin sey seklinde olabilir bir yazilim sag tiklayip VPN ile ac.

Nasil yapilir ? Ne lazim? simdiden tesekkurler.

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    317seref bunu yazdı

benimde sorum benzeri olacak ornegin belirli bir proxy veya vpnni sadece bir uygulama uzerinden vpn ile cikartmak istiyorum nasil yapabilirim sanal pc disinda kasmayacak dondurmayacak sekilde?

1.) oyunumu actim bu actigim exe veya uygulama belirledigim vpn ip uzerinden internete baglanacak.
    2.) farkli bir vpn ip adres ile baska bir uygulamaya tekrar giris yapilacak ornegin belirledigim vpn ile yukarda 1.sikta ki oyun acikken tekrar farkli bir uygulama acip (baska bir online oyun isvicre ipli) oyle devam edecek
    3.) ana makinemin ip adresi degismeyecek turkiye ipsi kalacak veya nerden baglaniyorsam oranin ipsi kalacak sadece actigim uygulamalarda farkli ipler olacak(benim belirleyebilecegim)

oneri ? en temel bakis acisinda soyle ornegin sey seklinde olabilir bir yazilim sag tiklayip VPN ile ac.

https://r1ch.net/projects/forcebindip

karıştır bakalım

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    317seref bunu yazdı

https://r1ch.net/projects/forcebindip

karıştır bakalım

hocam mukemmel bir detaysin :)

Toplam Hit: 979 Toplam Mesaj: 8
multi ip multi client knight online