folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Teknik Servislerden Yenilettiğiniz Ürünler ?

Teknik Servislerden Yenilettiğiniz Ürünler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

T01G4 bunu yazdı:
    -----------------------------
    anakart yandı 5 ay sonra yenisi geldi :|

oha :) 5 aymı len 45 gün içinde bana göndermesinler bak ben ne yapıyom onlara

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    valla ya 3 ay normal sürede göndermeleri şart baktım olmuyor 5 ay oldu gittim bağrındım falan dediler italyadan gelio hocam dedim adam yürüyerekmi getiriyo 5 aydır gelmedi şikayet ederim falan tüketici haklarına hemen geldi :D

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

T01G4 bunu yazdı:
    valla ya 3 ay normal sürede göndermeleri şart baktım olmuyor 5 ay oldu gittim bağrındım falan dediler italyadan gelio hocam dedim adam yürüyerekmi getiriyo 5 aydır gelmedi şikayet ederim falan tüketici haklarına hemen geldi :D

ne 3 ayı lan vallaha varya kök söktürürm onlara 

geçen hafta kvk ya pazartesi telefonu yolladım yapılıp cuma geldi 5 gün içinde bi geciksinler hele hele bi geciksinler:)

en gecike ürünüm 20 gün oldu aradım daha yapılmadı dediler bana hemen aynı marka aynı modelini gönderin yapılana kadar onu kullanacam dedim yapıp gönderdiler :)

belli başlı firmalar var eğer ithallatcı felansalar bu işte yeni iseler kibar konuşursan tepene ederler basacan küfürü ne biçim iş yazpıyorsunuz bilmem ne

klass firmalardansa kibar konuşacan ama hergün arayacan :) bir süre sonra bıkıyolar hiç olmadı sanayi bakanına bi mail ertesi gün tamamdır :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    haklısın valla bende en son gün öyle dedim şikayet edicem sizi kaç gün oldu falan ertesi gün geldi. adamlar durmadan dio italyadan gelio benimde sürekli dediğim adam yürüyerekmi getiriyo : )

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

T01G4 bunu yazdı:
    haklısın valla bende en son gün öyle dedim şikayet edicem sizi kaç gün oldu falan ertesi gün geldi. adamlar durmadan dio italyadan gelio benimde sürekli dediğim adam yürüyerekmi getiriyo : )

kardeşim bana ozaman geçici kart ver onu takayım diceksin ulen taşradayım merkezde olacamki servisi basarım a.q

kıçlarını havalandırıyolar orda

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek
    anakartı yakmıştım iki aya yakın bi zamanda gönerdiler hergün servisi aradım yurt dışından parçayı bekliyoruz dediler o kadar. bende deiştirilecek çok şey varda o kazma suratllı servislerle uğraşmak istemiyorum mesela n73 üm mahvolmuş halde ama garantiye vermyorum bu arada grey garantili nokia servisi bizde garantisi yok demişti sorduuğumda şikayet edip yenisini göndermelerini nasıl sağlarım acaba :P

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

DoctorX bunu yazdı:
    anakartı yakmıştım iki aya yakın bi zamanda gönerdiler hergün servisi aradım yurt dışından parçayı bekliyoruz dediler o kadar. bende deiştirilecek çok şey varda o kazma suratllı servislerle uğraşmak istemiyorum mesela n73 üm mahvolmuş halde ama garantiye vermyorum bu arada grey garantili nokia servisi bizde garantisi yok demişti sorduuğumda şikayet edip yenisini göndermelerini nasıl sağlarım acaba :P

hoca kvk v.s ithal etmemişse garanti bakmaz kendi şirketinle temasa geçeceksin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    vestelden bir adet lcd adaptörü ve airtiesten bir tane modem adaptörü.

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

DoctorX bunu yazdı:

hoca kvk v.s ithal etmemişse garanti bakmaz kendi şirketinle temasa geçeceksin

yahu hoca teklefonu  vereresim geldi şimdi garantiye bak sprunları yazayım sence hangilerini kapsar bu ibneg grey?

-bazen sim kart reddedildi sim kaydı yapılamadı hatası geliyo

-foto video çekerken kamera kendiliğinden kapanııyor ana menüye dönüyor

-telefon bazen kendiliğinden kapanıyor

-joystick tuşu düştü ve bazen çalışmıyo sağ sol vs.

-telefonla konuşma yaparken ses çok az geliyo firmware yaptım düzelmedi.

-galiba üst hoparlör patladı.

-telefonun kabının siyah boya katmanı soyuldu neden bu kadar dandik yapmışlarki :P

-telefon bazen kafasına göre sinyal almıyo yani çekmiyo.

-daha varsa yazarım telefon sadece bir iki kes ağır şekilde düştü ama bu problemler sadece kabın bazı yerlerinde tahrişe sebep oldu diğerleriyle alakası yok zaten onlar öncedende vardı. telefona hiç bi şekilde su değmedi falan zart zurt napsam ben bu teli ne boktan alet diye şikayetmi etsem yoksa garantiye versem bana kullanıcı hatası diye bi ay sonra gerimi gönderseler?

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
Toplam Hit: 2032 Toplam Mesaj: 20