folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Teknosa Gibi Yerlerde Çalışan Var Mı ?

Teknosa Gibi Yerlerde Çalışan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Hocam teknoloji cahili gibi gözükmelisin. Adamlar müşteri gibi eleman arıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

neden öyle hocam anlamadım ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

neden öyle hocam anlamadım ?

Donanımhaberde birisi yazmıştı şimdi bulamadım Vatan Computer'a başvurmuş.Adama teknoloji hakkında soru sormuşlar hepsi hakkında detaylıca bilgi vermiş.Tamam biz seni ararırz demişler.Bunun peşi sıra arkadaşını çağırmışlar adamı hemen işe almışlar.Arkadaşıma Windows Phone telefonum var diyorum adam Counter kur iki el atalım hacı diyormuş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yeni gelen eleman eski elemanın ayağını kaydırmasın diyemi bilgisiz eleman alıyorlar acaba :S

bu arada .cfg yüklemeyi unutma hocam kantıra :D,

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

Kardeşim Size Kısa Bilgi Vercegım Hemen.

Şimdi Bir Magazacı Olarak burda atanlara tutanlara ınanma.müşteri senın satıs polıtakana bakıyor evet ama sunuda unutmakı musterıye yag cekerek, satıs amacı guttugnu, satıyım gerısı benı s.klemez, alsın yeter ben prımıme bakayım mantıgıyla haraket edersen ıse gırme 2 aylık deneme surecınde paketlerler senı habeın olsun ıse gırerken kı evrak toplama parana yazık olur.

Dürüst olacaksın. samimi gozukeceksın. Müşteriyle konustuktan sonra ismiini sorup ısmıyle hıtap edeceksın. ali bey fatma hanım gıbı. güler yuz sart. sureklı y.vsaklar gıbı guleceksın. ürün ozellıklerını ıyı bılı ozellıklerını anlat alacagı varsa alır yoksa almaz zaten.

fazla para fazla prim dıyorsan bı musterıyle ılgelenırken dıger musterıylede ılgılenmek zorundasın. her ıkınısnıde memnun etmek zorundasın. buna gucun yoksa sadece 1 taneyle ilgilen. her zaman yuksek ucretlı urunlu musterılere yardımcı ol. prim katsayın yuksek olur.

sunada acıklık getıreyım.
    sattıgım urunu baskanının hesabına eklerler mı ben okadar emek harcayıp satacam musterı kasaya gıttıgınde reyondakı magazadakı arkdasıma yazarlarmı sorusuna gelınce bunun 2 cevabı var evet/hayır. evet yazabilirler deneme surecınde senın performansını olcmek ıcın. hayır yazamazlar cunku deneme surecını gectın satısların sana yazılmadıgı halde ıyı satıs yapıorsun sonra kımseye yazılmaz sana yazılır. ürünü sattıgn zaman senın sattıgnı ıspat eden belge verıyorsun musterıye kasaya gıdıyor musterı kagtta hem urunun barkodu var hemde senın personel kodun onun gırdıgı zaman sısteme ıster ıstemez primi sana yazılıyor.

sıomdılık bole. bende teknosaya gırecegım herkeze bol sans. referans onemlı arkadaslar. Benım refarasnlarım;

Lacoste, Nıke, Gant, Zara :)

hade eyvallah :)

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
Toplam Hit: 2608 Toplam Mesaj: 16