folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tekstil İsiyle Ugrasan Ve Toptan Yurt Disina Satis Yapan Arkadaslar Var Mi ?

Tekstil İsiyle Ugrasan Ve Toptan Yurt Disina Satis Yapan Arkadaslar Var Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Arkadasrlar tekstil isiyle ugrasan ve toptan yurt disina satis yapan arkadaslar var mi ?

Bana bir pm atabilir misiniz ? Sormak istediklerim var.

Tesekkurler

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Valla banada pm atarsa aynı arkadaş sevinirim :) benimde ufak bir sorum var :)

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Valla banada pm atarsa aynı arkadaş sevinirim :) benimde ufak bir sorum var :)

@sezginari niye konumu baltaliyosun :D . Saka bi yana toptanci arkadaslar lzm

up olsun.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

bi up daha olsun bakalim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

bana da ucuza çorap / boxer alcak bi yer lazım. zamanında cuma namazı çıkışından alırdık, atayiz olduğumdan beri ucuz çorapta bulamıyorum :(

allah belamı verdi

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    nurulmac11 bunu yazdı

bana da ucuza çorap / boxer alcak bi yer lazım. zamanında cuma namazı çıkışından alırdık, atayiz olduğumdan beri ucuz çorapta bulamıyorum :(

allah belamı verdi

Alninda ateist mi yazıyor ? git cuma çıkışlarına al :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

allah belamı verdi

Alninda ateist mi yazıyor ? git cuma çıkışlarına al :)

ahahahahahhahahah güzeldi :) :) 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Disarda Giyim sekorunde perakendecilik cok yaptim, kisa sure toptancilik yaptim  Rusya Ukrayna ve Kazakistan bolgesinde, sor istersen merak ettiklerini elimden geldigince cevaplamaya calisirim.

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Aynı şekilde bana da lazım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı

Aynı şekilde bana da lazım.

Sizde yurt disina mi alacaksiniz hocam ?

Toplam Hit: 739 Toplam Mesaj: 10
tekstil