Telefon Alacağım-Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

samsung gio bak, özellikleri tatminkar

Solak Cerrah
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

nisan ayında e 72 aldım, 650 ye 600 sattim . sattigim çocuk şimdi satiyor 400 liraya 5 aylık telefon garentili kvk

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

whoobay bunu yazdı:
    -----------------------------

550 tl civarında Huawei Ideos var. Android telefon. 800 Mhz işlemcisi var. Bütçendeki alabileceğin en iyi telefon olacaktır.

kullanıyorum mükemmel bir icat :D

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

formaldehit bunu yazdı:

whoobay bunu yazdı:

550 tl civarında Huawei Ideos var. Android telefon. 800 Mhz işlemcisi var. Bütçendeki alabileceğin en iyi telefon olacaktır.

kullanıyorum mükemmel bir icat :D

Bende bu telefondan almak istiyorum ama çok sıcak calısıyo felan diyolar arkadaşlar. Varmıdır aslı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

Twitter bunu yazdı:

dediğin modelin x5 x6 gibi modelleri var bakayım bi ayrıca 

hocam bu htc wildfire yazınca incredible s diye birşey çıktı süper telefon ama :D fiyatda süper 

şu vodafone olayını açarsan sevinirim

arkadaş önermiş aklıma yattı gittim vodafone mağazasına hocam konuştum adamla kamu tarifesi vardı bende 240 lira gibi bişey bekliorm kamululara sitesinde 360 tl diyor normal tarifede bi baktım adam dedi 20 tl * 24 ay 480 tlye gelir falan dedi bide standart ücrete geçicekmişssin yani 20 tllik yada 30 tllik paket alıcaksın mecburi ve onu ödiceksin bide telefonun taksitlerini ödiceksin.1000 dk beleş falan filan dedi.anlaycağın wildfire-s 480 tl dedi adam bana.piyasada 750 tl civarı telefonun fiyatı.karar senin hocam bilgilendirmek için yazayım dedim

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 1773 Toplam Mesaj: 17