Telefon Garanti Kapsamı İle Alakalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Merhaba;

Anlayamadığım bir konuda destek bekliyorum 1 yıla yakındır kullanmakta olduğum LG G4 telefonum var yaklaşık 2-3 aydır ekranı kırık ama kullanımında bir sıkıntı olmadığı için kullanmaya devam ediyordum. Vodafone' dan almıştım Tempo gibi bi yerden faturalandırılmıştı. Telefonumu dün şarja takıp yattım sabah kalktım telefon sonsuz döngüde kalmış gibi sürekli reset atıyor kendi kendine. Nette biraz bakındım kimi firmware demiş kimi donanımsal benimde olmuştu birebir değişim aldım ya da fatura bedelini iade ettiler falan demiş. Şimdi sözüm şu ben bu telefonu garantiye göndersem ekranı kırık olduğu için garanti kapsamı dışında diyebilirler mi? Ya da ekranı kırık olduğu için bu böyle kafasına girerler mi? 

Ayrıca sorunun neden olduğunu ve nasıl çözüleceği hakkında bilgi sahibi olan varsa da sevinirim. Yazılımsal ya da donanımsal ne kadar tutar? 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Ben iPhone da benzer bir sıkıntı yaşamıştım ekran çatlaktı ancak yazılımsal sorun ve hoparlör patlaması vardı. Adamlar ekran parası bile almadan yenisini göndermişlerdi. Bazılarından ekran parası alıp göndermişler kvk da ki kadın söylemişti. Hatta kadın da şaşırmıştı

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

G4'lerin kronik sorunu anakart yanması. Vodafone'dan aldıysan LG Türkiye resmi servis bakar. Ama %99 ekran kırığını bahane edip yapmayacaklar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

aynısı abimin telefonda oldu rizty garantisi idi. Yolladık şu an parça bekliyor diyor. Ana kartı değiştirip yollucaklar. G4 lerin kronik sıkıntısı o 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

hocalar hazır konusu varken bir şey sorayım reserden 2600'e iphone 7 32 gb distribütör garantili alınır mı , distribütor nedir bir eksisi olur mu ?

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı

hocalar hazır konusu varken bir şey sorayım reserden 2600'e iphone 7 32 gb distribütör garantili alınır mı , distribütor nedir bir eksisi olur mu ?

1 yıl Apple Türkiye garantili.  Sonraki 1 yıl distribütör garantisi var ama sen yinede yok say. 

mkyb tarafından 08/Oca/17 16:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=cyl4mgfQsCI

https://www.youtube.com/watch?v=nZqoLCqXBp4

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

Merhaba;

Anlayamadığım bir konuda destek bekliyorum 1 yıla yakındır kullanmakta olduğum LG G4 telefonum var yaklaşık 2-3 aydır ekranı kırık ama kullanımında bir sıkıntı olmadığı için kullanmaya devam ediyordum. Vodafone' dan almıştım Tempo gibi bi yerden faturalandırılmıştı. Telefonumu dün şarja takıp yattım sabah kalktım telefon sonsuz döngüde kalmış gibi sürekli reset atıyor kendi kendine. Nette biraz bakındım kimi firmware demiş kimi donanımsal benimde olmuştu birebir değişim aldım ya da fatura bedelini iade ettiler falan demiş. Şimdi sözüm şu ben bu telefonu garantiye göndersem ekranı kırık olduğu için garanti kapsamı dışında diyebilirler mi? Ya da ekranı kırık olduğu için bu böyle kafasına girerler mi? 

Ayrıca sorunun neden olduğunu ve nasıl çözüleceği hakkında bilgi sahibi olan varsa da sevinirim. Yazılımsal ya da donanımsal ne kadar tutar? 

adamlar garanti disi birakmak için bahane hazır ekran kırık 

ama g4 g5 ve bi cok lg de kronık bootloop,  cihaz ısınıyor yapar  batarya seciyor yapar yazılım yapar 

ama geneli işlemci ısısı ile alakalı

%10 şans bakan elemanın o gün keyfi yerindeyse bakar %90 da ekran kırık garanti dısı dıcek 

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı

Ben iPhone da benzer bir sıkıntı yaşamıştım ekran çatlaktı ancak yazılımsal sorun ve hoparlör patlaması vardı. Adamlar ekran parası bile almadan yenisini göndermişlerdi. Bazılarından ekran parası alıp göndermişler kvk da ki kadın söylemişti. Hatta kadın da şaşırmıştı

Bahsettiğin gruba dahilim bende. 6 Plus ı düşürüp ekranını kırmıştım, batarya yüzde 30 lardayken kapanıyor diye verdim. 550 TL ekran ücreti karşılığında değişim yapıldı.

Toplam Hit: 1127 Toplam Mesaj: 9
lg g4