Telefon Kapanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

s.a. arkadaşlar s3 mini telefonum var. telefonda oyun açtığım zaman az sonra kapanıyor. meşhur candy crush soda veya sagayı açtığım zaman telefon bi anda ekran kapanıyor. yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. az önce bile bütün gece şarjda olmasına rağmen oyunu açtım, bir dakika geçmeden kapanıyor. bataryada mıdır sorun? ama daha bir buçuk sene oldu telefonu alalı ve başka gün içinde diğer uygulamaları kullanırken kapanmıyor. niye kapanır telefon???

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

bataryadan olma ihtimali var. telefonu kapatıp açtığında şarj durumunda değişiklik oluyor mu ?

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    SpyBreaK bunu yazdı

bataryadan olma ihtimali var. telefonu kapatıp açtığında şarj durumunda değişiklik oluyor mu ?

normal azalma oluyor. yani şu kadar oynasam bu kadar azalır derim. örneğin; 2 dakikalık oyunda 100 üzerinden 5 derecelik şarj yese o kadar azalma oluyor.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

o zaman bataryadan olma ihtimali düşük, yazılımsal bir problem var gibi görünüyor. cihazın yazılım güncellemesi var mı bi kontrol et istersen. eğer yazılım güncellemesi yoksa telefonu fabrika ayarlarına çekmen gerekebilir.

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walwo
    walwo's avatar
    Erkek

aynı sorun şuan bende de var. huawei p6 telefonum var. power tuşu takılı kalmış gibi açılıp kapanıyo kendi kendine, sorun neden kaynaklı olabilir

Arkadaşa bakıp çıkıcam :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

loglara bakmak lazım. https://play.google.com/store/apps/details?id=org.jtb.alogrec ile niçin kapandığı bulunabilir (kernel hatası mı, yoksa pil ile alakalı bir durum mu ayrımı yapılabilir en azından). Bu tip kilitlenmelerin bir sebebi de hafıza kartıdır.

Olaylara karışmayın!
Toplam Hit: 721 Toplam Mesaj: 6
telefon şarj sorunu