Telefon Numarası Vermeyle Alakalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

Sa. Arkadaşlar üzerinize afiyet TATİLE geldimde (: gündüz tvyi açtığım zaman bişey bulamadığım zaman hani bilirsiniz uyduda ilginç ilginç kanallar var genelde eski Türk filmleri veriyorlar ağırlıklı olarak kemal sunalın filmleri. Tamam izlerken iyi güzelde reklamlarında altyazı olarak işte memleketi, ismi, yaşı, telefon numarası yazılı bilgi çubuğu var. Aklıma takılan sorular varda. Önce şunu söyleyim : Bu mesaji yazmakta illaki ücreti vardır. 

1- bu numaraları arayan var mı? Hadi aradın kim çıkıyorki karşına? 

2- buraya kimler böyle mesaj atıyor? 

3- burdan bişey olduğunu duyan gören var mı?

4- bu kanalların geliri nasıl oluyor?  Da böyle yayın yapıyorlar? 

5- E-) hiçbiri (((: de bu kanallar nasıl var? 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

başkan askerdeyken arkadaşla yazmıştık 5 -6 tane kız düşmüştü bayagı bir konuşmuştum askerlik bitene kadar. söyleyeceklerim bu kadar :D

Dur be kadınnnn....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

başkan askerdeyken arkadaşla yazmıştık 5 -6 tane kız düşmüştü bayagı bir konuşmuştum askerlik bitene kadar. söyleyeceklerim bu kadar :D

bazıları yeşil donlu asker hastası oluyor neden bilmem ama :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Yerel kanallar reklamlardan alıyor parayı yok uyarıcı yok gergedan boynuzu yoksa belendax felan reklam verse bunlar kötü yola düşmez 

Utanmasalar kadın satacaklar ibneler bir ara fulya vardı yok funda yok bilmem ne ara tanış diye banner cıkardı şimdi onlar yok 

Mahmut tuncer bile düştü oralara yav 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Aaa olur mu  anlatta bizde aydınlanalım :DDD 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

şuan bir tanıdık abimin öyle kanalı var elinde kalmış adam geliri dini ürün satışı komisyondan alıyor kanal bant yayını dönüyor 2 eleman var masrafları çıkınca aylık 20 k kalmıyor adamın elinde, satacak müslüman arıyor ama bilen adam yemez girmez o sektöre Türksat parasını ödeyemediği için çoğu kanal güme gidiyor. 

o numara olayı sa şöyle sen izlemişsin demek sende bir mesaj atayım zaman öldürürüm ekibine dahil olursun, çakma facebook da ekli elemanlara bakıyorum bazen telefon dan foto çekip facebook atıyor benim için çaldılar bu Türküyü diye. 

O kanalları alanların ya kendi ürünleri var, ya prestij olsun yada bilmeden zıplamış ve kanalı yitelemişler

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 772 Toplam Mesaj: 6
telefon numarası vermeyle alakalı