folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Telefon Numrasından Adsl Hizmet No Bulmak

Telefon Numrasından Adsl Hizmet No Bulmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagdas
    cagdas's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben bi arkadaşın hizmet no sunu öğrenmek istiyorum daha doğrusu kullanıcı adı ve şifresini ne yapabilirim...

tel nosunu falan biliyorum ama hat kimin üzerine bilmiyorum... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    netten biraz zor olur en iyisi telekomun bayileri var oraya git telefon numaranı söyle hem hattın kimin üstüne  kayıtlı olduğunu hemde adsl hizmet  numaranı öğrenebilirsin. kullanıcı adı ve şifreni ise merkez telekomdan veya müşteri hizmetlerini araman gerekecek. tabi kulllanıcı adı ve şifreyide öğrenmek istersen hattın sahibini sorarlar anasından bilmem sülalesine kadar soru sorarlar :) burda Emirreis hocaya tanış yanılmıyorsam kendisi telekomda çalışıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagdas
    cagdas's avatar
    Erkek
    bende orda çalışıyorum ama gidip de adamlara bizim arkadaşın şifresini söyleyin diyince vericeklerini sanmıyorum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

cagdas bunu yazdı:
    -----------------------------
    bende orda çalışıyorum ama gidip de adamlara bizim arkadaşın şifresini söyleyin diyince vericeklerini sanmıyorum...
    -----------------------------

evet  doğru söylüyorsun hoca hattın sahibi gelsin veya bizi arasın falan  derler sonra başlarlar soruları sormaya ikinci ve üçüncü şahıslara şifreyi vereceklerini sanmıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagdas
    cagdas's avatar
    Erkek
    telekomun her tarafı bürokrasi direk gidince yapabileceğin hiçbişey yok uğraş dur...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hoca yeni kullanıma geçen ileri düzey güvenlik sürecinden, hattın sahipleri geçip kendi bilgilerine ulaşamazken, senin bulman zor. Belki telekom aboneliği yapan yerlerden adsl hizmet no bulabilirsin ama kullanıcı adı ve şifreyi asla :)

Ben bir şekilde sabit bir hattı bulunan herkeze ait bilgilere ulaşabilirim ama bunu paylaşmam.

Sen en iyisi sosyal mühendislik kas :)

Not: essan, ben telekom da değil ttnet de çalışıyorum. 

.
Toplam Hit: 8038 Toplam Mesaj: 6