Telefon Tamirinden Anlayan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Lumia 535 ile uğraştığına değmez hocam. Microsoft desteğini kesti. Şuan Windows Mobile platformunda bir tek Whatsapp var düzgün çalışan onlarda seneye keserler desteği. Ha ama sen yinede atma koy bir köşeye. İnternette cihazın kilidini kırıp Android çalıştırmaya çalışanlar var. Gerçi Snapdragon 200 işlemcide Android çalıştırsan telefon tost makinesi olur orası ayrı konu.

android yükleme olayını bikaç sene önce bi eleman yaptıydı diye hatırlıorum

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

android yükleme olayını, bikaç sene önce, bi eleman yaptıydı, diye hatırlıorum

Hatırlıyorsan, mümkünse bir link yada varsa bir Youtube adresi gönderebilir misin , dostum?

Hâ, bende Lumia telefon olduğundan değil. Merak ettim sadece. Tşkler.

RitmFarbRacourci tarafından 27/Nis/18 00:29 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1868 Toplam Mesaj: 13
telefon tamir telefon telefoncu telefon tamiri mkyb