Telefon Yedek Parça Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Selamlar, görüntüre 1 numaralı soketin siyah sıkıştırma dalgasından 2 numaralı soket için olanından lazım ama adı nedi bunun nette ne diye aratmak lazım ya d telefoncularda kolay bulunur mu acep? Dokunmatik çalışmıyor ekranı 20 gün önce taktım sorun yoktu heralde o sıkıştırma dalgası düştü etti diye çalışmıyor dokunmatik diye düşünüyorum ekrana bağlı 2 soket var biri görüntü biri de 2 numaralı soket muhtemel dokunmatik soketidir...

Telefon xiaomi redmi note 4

https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=502720723508

dcpromo tarafından 22/Şub/20 16:56 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

flexi nin soketi sıkıştırmasan da çalışması gerek o plastik sadece tutturmak için yani elinle bastırdığında çalısmıyor mu çalısmıyorsa gene olmaz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Yok hocam elimle bastırayım falan diye ugrastım da bastıramıyorum da küçük boyu parmak sığmıyor işin ilginç yanı telefon elimdeydi çalışıyodu koydum masaya düzgünce normal şekilde gittim yemek yedim 15 dk sonra bi mesaj atım diye aldım elime parmak okuttum açtım sıkıntı yok herbişi çalışıyor dokunmatik çalışmıyor. Farkettiğim sorun olacak bi bu soket şeysi yok kasadan vs biyerden de çıkmadı parça anlamadım. Ekran durduk yere niye böyle yapar ki :S yan sanayi ekran...

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Dediğin gibi 1 numaranın sıkıştırma şeysini kaldırdım ses açma kısma power sorunsuz çalışıyor.. 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

soketi tam oturtup üstüne biraz sıcak silikon sıkıp sabitleyebilirsiniz. baya bi süre bataryayı öyle kullanmıştım sabitleyip :D

Toplam Hit: 882 Toplam Mesaj: 5
xiaomi dokunmatik note parça socket malzeme malzeme soket 4 redmi