Telefonda Kullandiginiz Navigasyon Programi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

igo kullanıyorum başarsoft gayet memnunum beleşe geldi ama lisanslı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Alper sana bir sorum var o zaman igo nun icine gir hedef>onemli noktalar bu bilumde neler var soylermisin @DJ_Alper

Ekran goruntusu atarsan sevinirim 

sunyy2003 tarafından 28/Haz/16 18:43 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Basarsoftun haritasi mukemmel oldugu icin ve yerli (oyle biliyorum ama...) oldugu icin lisansli aldim gercekten iyiymis

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Alper sana bir sorum var o zaman igo nun icine gir hedef>onemli noktalar bu bilumde neler var soylermisin @DJ_Alper

Ekran goruntusu atarsan sevinirim 

şimdi fark ettim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Google Haritalar fazlasıyla işimi görüyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

Waze dene.

**EbMaRtEu**
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Lisansli aldim alper gercekten cok iyi seninkini ust surumu sanirim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Sygic

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Lisansli aldim alper gercekten cok iyi seninkini ust surumu sanirim

hocam ben herzaman Türk firmalarında lisanslı kullanırım da benim şöyle durum oldu ben bunu 2 sene önce aldım 49 tl di sonra birşeyler oldu google playden kalktı otomatik telefondanda kalktı

bekle bekle gelmedi sonra başarsofta mail attım paramı geri istiyom diye sonra parayı iade ettiler 1 ay sonrda google ile işleri hal etmişler tekrar yüklendi telefona başarsofta mail attım ben para iadesi almıştım iban numarası verinde paranızı geri göndereyim diye onlarda bir süre sonra telefonunuzdan otomatik silinir dediler 1 sene oldu silinmedi güncelleme felan alıyo işte :D

lisanslı ama bedava oldu Allah şahit ben mail attım onlar biraz şey ederek senin3göndereceğin paraya ihtiyaç yok gibisinden sallamadılar :) ben karışmam

ha bu arada seninki üst sürüm hocam benim şuan kullandığımı yayından kaldırdılar sadece güncelleme alıyo yeni indirim yaptırmıyolar :D

ama en güzel yanı internetsiz oluyor olması 12 saat yol gittim batarya öyle bitti :)

DJ_Alper tarafından 14/Tem/16 16:11 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1861 Toplam Mesaj: 20
android navigasyon gps basarsoft