folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Telefondaki Bilmediğim Yönlendirilmiş Yabancı Numara

Telefondaki Bilmediğim Yönlendirilmiş Yabancı Numara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

Hocam samsung s5620 tlf var benimde fabrika ayarlarına yükledik reset attım sonra ayarlarını baştan yapıyordum tlfnun , yönlendirmelere girdim baktığımda ulaşılamıyorsa bölümünde +905559477073 böyle bi numara vardı kendim yazmadım başkasıda yazmaz yani, ve tümünü iptal et dediğimde yada sadece ulaşılamıyorsa bölümünü iptal et dediğimde devre dışı bırakıldı diyor ama tekrar durum kontrolü yaptığımda ise aynı numara tekrar etkin oluyor, bunuda denedim fayda etmedi ##21# şimdi benim anlamdığım bu numara ney bi kaç kişinin daha böyle olmuş net de baktımda , böle durumu olanlar varmı , yoksa bile szde bi kontrol edin neyin nesidir bu avea yı arasam çözüm yolu bulurlarmı :S 

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hani telefonun kapalı olunca biri aradığında sinyal sesinden sonra mesaj bırakın diyo ya işte o ses o numaradan geliyo yani bi nevi telesekreterin o senin

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------

hani telefonun kapalı olunca biri aradığında sinyal sesinden sonra mesaj bırakın diyo ya işte o ses o numaradan geliyo yani bi nevi telesekreterin o senin

-----------------------------

vallamı :D arayım bi dur , ne bileyim hacı korktum yani :D

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
Toplam Hit: 2832 Toplam Mesaj: 3