Telefonla İlgili Acı Tecrübe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

telefonla konuşurken anneme telefonu gördün mü diye sormuştum :) oluyor hocalar arada böyle şeyler 

Banada boyle cok oluyor hatta gecen telefonu sol elle tutmusum konusuyorum firina girip cikmistim bir anda cebimde telefon olmadigini hissettim sag elime baktim yok sag elimle cebime dokundum telefon yok montumun cebine baktim yok ahanda caldirdim dedim sonra fark ettim ki telefon sol elde cok sacma bir andi

Ek olarak surekli birseyleri unuturum biri yapar misin der tamam derim sonra tamamen aklimdan cikar

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Hala başımıza gelen inadına üstüne gidince asla bulunmayacak gibi olan şeyler konusu gibi oldu herşey alıp zihnimize doğru soruları sormayı denediğimizde bulunmayan şeyleri bile hafızamız bize bulabiliyor yada onu aramayı unutma emrini verip bilinçaltına bırakıyoruz mevzuyu o çözüyor... 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Hala başımıza gelen,inadına üstüne gidince,asla bulunmayacak gibi olan,şeyler konusu gibi oldu.

herşey, alıp zihnimize, doğru soruları sormayı denediğimizde, bulunmayan şeyleri bile, hafızamız, bize bulabiliyor.

yada onu aramayı unutma emrini verip, bilinçaltına bırakıyoruz. mevzuyu, o çözüyor... 

Bre, yoksa O sen misin?

TSİ ile, dün gece, saat 00-02 arasında, KRT(Kültür TV uydu) kanalında, benzeri bir tekniği söyleyen, Nuri CONKER`in torunu olan, Sosyolog Yasemin CONKER de, aynı şeyleri söyledi.

ilginç. @@,) ^^D) Kadın, yanlış hatırlamıyorsam, 60küsürlerinde ama, acaip genç gösteriyordu.

RitmFarbRacourci tarafından 01/May/18 22:10 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Bence Dj_alper'İn aciliyetle konuya gelip hafıza sorunu yaşayanlara mesir macunu satılır falan yazması lazım :D 

Bende de şu mallık var; X şeysini almak için mutfağa gidiyorum, onu unutuyorum. başka bişeyi görünce, bu sefer Y şeyini görüyorum. komple sıfırlanınca kafa geri dönüyorum ki X şeyini unutmuşum. geri dönüyorum mutfağa ama bu sefer de Z şeyiyle ilgilenince gene unutuyorum.
    afdghjhl

@SweetyVolty ^^D Aynısının Tıpkısının benzeri, bana da oluyor. Muhtemelen benimki, düzensiz uykusuzluktan. ^^D

@SweetyVolty , Senin harita metod defterine çizdiğin, Bir telefon modeli vardı. O hangi konudaydı? (Ekran, Home tuşunu, kenarlarından kapsıyor gibi olan.)

@SaviorAngel ^^D
    @MhmdAlmz ^^P)

ayfon konusuydu da hangisi hatırlamıyorum. Sende de gördüğün şeyleri unutmama gibi bi huy var di mi :D bizde öyle bişey var ya görsel mükemmel olunca sözel sınıfta kalıyor galiba 

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Bence Dj_alper'İn aciliyetle konuya gelip hafıza sorunu yaşayanlara mesir macunu satılır falan yazması lazım :D 

Bende de şu mallık var; X şeysini almak için mutfağa gidiyorum, onu unutuyorum. başka bişeyi görünce, bu sefer Y şeyini görüyorum. komple sıfırlanınca kafa geri dönüyorum ki X şeyini unutmuşum. geri dönüyorum mutfağa ama bu sefer de Z şeyiyle ilgilenince gene unutuyorum.
    afdghjhl

@SweetyVolty ^^D Aynısının Tıpkısının benzeri, bana da oluyor. Muhtemelen benimki, düzensiz uykusuzluktan. ^^D

@SweetyVolty , Senin harita metod defterine çizdiğin, Bir telefon modeli vardı. O hangi konudaydı? (Ekran, Home tuşunu, kenarlarından kapsıyor gibi olan.)

@SaviorAngel ^^D
    @MhmdAlmz ^^P)

ayfon konusuydu da hangisi hatırlamıyorum. Sende de gördüğün şeyleri unutmama gibi bi huy var di mi :D bizde öyle bişey var ya görsel mükemmel olunca, sözel sınıfta kalıyor galiba. 

muhtemelen. Ama bir olasılık. başka sebepleri de vardır, bizim bilmediğimiz.

Ama senin, kronolojik hafıza dehşet gibi geldiydi bana.

Benim bâzen, haftanın Günlerini karıştırdığım oluyor. @@,)

Kendimden değişik bir özellik söyleyeyim:
    dijital saatleri, oldum olası Sevmiyorum.
    Klasik, göstergeli, kadranlı saatler acaip hoşuma gidiyor.

Para olacak, bir taneCartier, bir tane J.LeCoultre GyroTourbillon, ve birde Frank MÜLLER Curve Evolution mekanik saat almak istiyorum. ^^D

RitmFarbRacourci tarafından 02/May/18 00:35 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

abi ben senin konuları görünce neden heyecanlanıp tebessüm ederek okuyorum anlamış değilim ya. 

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

afdghjhl

@SaviorAngel ^^D
    @MhmdAlmz ^^P)

ayfon konusuydu da hangisi hatırlamıyorum. Sende de gördüğün şeyleri unutmama gibi bi huy var di mi :D bizde öyle bişey var ya görsel mükemmel olunca, sözel sınıfta kalıyor galiba. 

muhtemelen. Ama bir olasılık. başka sebepleri de vardır, bizim bilmediğimiz.

Ama senin, kronolojik hafıza dehşet gibi geldiydi bana.

Benim bâzen, haftanın Günlerini karıştırdığım oluyor. @@,)

Kendimden değişik bir özellik söyleyeyim:
    dijital saatleri, oldum olası Sevmiyorum.
    Klasik, göstergeli, kadranlı saatler acaip hoşuma gidiyor.

Para olacak, bir taneCartier, bir tane J.LeCoultre GyroTourbillon, ve birde Frank MÜLLER Curve Evolution mekanik saat almak istiyorum. ^^D

Frank Müller ++++++++++

Türk
Toplam Hit: 1762 Toplam Mesaj: 18
telefon ses ayarı