folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Telefonu Modem Olarak Kullanma

Telefonu Modem Olarak Kullanma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

samsung corby telefonum var. normalde Pc Suite ile telefonu data data kablosuyla modem olarak kullanabiliyorum fakat bluetoothla bağlandım telefona. ağ bağlantılarında BluetoothConnection internet erişimi yazıyor ama tarayıcıya girdiğimde bağlanamıyorum.
    ne yapmalıyım?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

bende aynı şekilde bağlanıyorum ama bi pproblem yok . 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Biraz abest olucak ama kabloyla bu iş oluyosa neden bluetooth deniyosun :| Kabloyla gir işte :|

Ben bluetooth ile denedim ( nokia ile ) hiç bi verim alamıyosun internetten

ama kablo ile bomba oluyo

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    telefonu wifirouter olarak kullanabiliyorsun wifi ozelligi warsa.. mobil wifirouter diye arat.. tanri google yardimci olur XD

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

nokia e71 + samsung n150 netbook ile her gün blutetooth üzerinden bomba gibi verim alıyorum, türkiyenin her yerinde..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek

bluetut ile kablonun veri hızı arasında çok fark vardır.

hatta yanyana bile konmaz ben senin yerinde olsam kablo varken bluetut a hiç bulaşmam

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ya 10 mbit varken zaten kabloyla bile bağlanmam ama işte deniyorum öğrenmek için. neden bağlanmadığını da merak ettim

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

telefonu bilgisayarın bluetooth kartının dibine koyarsan belki sonuç alırsın yoksa zor :)

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:
    -----------------------------

telefonu bilgisayarın bluetooth kartının dibine koyarsan belki sonuç alırsın yoksa zor :)

-----------------------------

dahili blutut :D telefonda dibimdeydi. neyse vazgeçtim artık ya :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

bende pc suite ile bağlanıyorum nokia 6300 var ama blututtan aldıgım performansı usb kablodan alamıyorum nasıl oluyor bu iş :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ben anladım ki :D herkeste farklı sonuçlar veriyor :D

Toplam Hit: 3460 Toplam Mesaj: 11