Telefonu Statik Elektrikle Bozdum [ÇÖZÜLDÜ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Arkadaşlar çözüldü mesajı düzenledim. Lütfen trafoymuş bilmem neymiş youtube videolarını küçümsemeyin. Gördüğünüz gibi ben de kendimi keriz sanıyordum

Meğersem değilmişim. Eline sağlık ustanın

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Arkadaşlar çözüldü mesajı düzenledim. Lütfen trafoymuş bilmem neymiş youtube videolarını küçümsemeyin. Gördüğünüz gibi ben de kendimi keriz sanıyordum

hocam dokunmatiği düzeldi mi telefonun?

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    BerkayCit bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

hocam dokunmatiği düzeldi mi telefonun?

Çözüldü hocam şaşkınlık içindeyim böyle bi dünya varmış

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

konuyu yeni gördüm belki yine taşak geçen olur ama benim eski huwai telefonumda çoklu dokunmatik sorunu vardı ve yıldırıyordu beni elimi çarpmayacak şekilde havlu mavlu tutup aynen böyle ocakta çıt lattığımda 2 hafta kafam rahat oluyor du düzeliyordu dokunmatiği sonrasında olunca yine çıt çıt.. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ghost touch ve dokunmatiğin belli alanlarda çalışmaması durumunda ekrana elektrik vermek yıllardır bilinen bir şeydi zaten. LG G2 döneminde bende yapıyordum. Ocaktan elektrik vermek gereksiz olmuş. Manyetolu çakmak ile yapsaydın daha iyi olurdu.

Senin olayına gelecek olursak hocam telefon fazla elektrik yediği için kendini korumaya almış. Hard reset adı üstünde cihazı açılmaya zorluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=VERfODYHX3g

mkyb tarafından 02/Oca/21 23:57 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

hocam şöyle de bir konu var.

Lenovo All in One pc kullanıyorum dokunmatik ekran. o da kendi kendine tıklayıp duruyordu araştıdım bazı yabancı forumlarda statik elekrikle alakalı olduğunu yazmışlar. ne ettiysem o statik elektriği boşaltamadım. ekran dokunmatiğini kapattım öyle kullanıyorum. var mıdır bir tavsiyesi olan?

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer