folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Telefonum Çalındı

Telefonum Çalındı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    AasakLie bunu yazdı

Büyük geçmiş olsun hocam. Telefonu koyduğun yerde bir güvenlik kamerası olupta güvenlik kamerasından çalındığını tespit ettirseydin bulurlardı. Savcınında maalesef yapacağı birşey yok. Delil olmadan bi halt yapamıyorlar.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Karardan da anlayacağın üzere savcı TİB'e yazı yazmış.Gelen cevabi yazıda senin telefonu kullanan çıkmamışsa savcı bu duruma ne yapabilir.

Senin verdiğin imei numarasına göre TİB'den cevap isteniyor çünkü.Adamlar telefonun imei numarasını değişmişse değil sen telefonu kaybeden cumhurbaşkanı olsa telefonu kimse bulamaz.

He onu da geçtim yine burda şöyle bir durum var.Türkiye Cumhuriyetinin Savcılıkları telefon bulma şubesi değil.

Savcılık ortada bir suç varsa bu durumu çözmeye çalışır.Seni döven yok, gasp eden yok sadece telefon kayıp diyosun.Birileri çalmış.

Var mı delilin yok :-)

Senin ankarada aradığın numara da zaten direk telefonu iletişeme kesen kurum.Yani ortada bi çalan varsa da telefona mesaj gelince yurdumun herhangi bi köşesinde telefonu fırlatmıştır elinden.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bu telefonların mac adresi var mı? vArsa bu degiştirilebiliyor mu?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    5Agustos1921 bunu yazdı
    bu telefonların mac adresi var mı? vArsa bu degiştirilebiliyor mu?

IMEI numarası var ya işte. 

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    AasakLie bunu yazdı

Büyük geçmiş olsun hocam. Telefonu koyduğun yerde bir güvenlik kamerası olupta güvenlik kamerasından çalındığını tespit ettirseydin bulurlardı. Savcınında maalesef yapacağı birşey yok. Delil olmadan bi halt yapamıyorlar.

eşimin telefonu çalınmıştı. güvenlik kamerasında da herşey görünüyordu hırsızın yüzü dahil. ancak yinede takipsizlik kararı verildi.

Naber la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

fatih abicim karara itiraz etme hakkın vardı sonuçta kesin olan bişey değil takipsizlik kararı verilmesi.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 5360 Toplam Mesaj: 37