folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Telekomun Ev İnternet Paketlerinden Hangileri Uygun

Telekomun Ev İnternet Paketlerinden Hangileri Uygun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

arkadaşa netspeed bağlatıcaz 

kurulum masrafı vermemek için 6 ay tahaddüt aylık 62 tl 24 mbit akn yok 

Deneyimini bekliyorum hocam. Kurulum ucret ne kadsr ? 

540 tl falan dediler hocam ama 6 ay tahaddüt verirsen yok ücret

yarın görüşücem duruma göre anlatırım 

r10da falan baya övmüşler netspeedi 

hayır ya daha bu ay başı bağlattım. 60 lira aktivasyon ücreti vardı onu vermemek için ben de 6 ay tahahüt verdim.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

arkadaşa netspeed bağlatıcaz 

kurulum masrafı vermemek için 6 ay tahaddüt aylık 62 tl 24 mbit akn yok 

keşke destekliyorsa 65 lira verip 75 mbit 200 akn baglatsaydın 200 sonrası yine 24e düşüyor ve fark etmiyorsun bile neredeyse hız düştüğünü 24 gayet yeterli bi net bence

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

NetSpeed dediğiniz getirip kendi switch ini koyup o şekilde mi hizmet veriyor? Kullandığı switch markası ve verdiği modem markası nedir?

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Bir seneyi geçti Turk.net kullanıyorum. İlk aldığım sıralar 75 mbit hız veriyordu. Sonradan 30-35 mbit gibi birşeye düşürdüler. Fakat ben öncesinde kayıt olduğum için hızım değişmedi.

Şuan vdsl 75 mbit hız alıyorum Turk.net ten. Mis gibi

Öncesinde superonlide fiber i nternet vardı 25 mbit. Sözde fiber olduğu için sabit 25 mbit hız veriyoruz diyorlardı ama ben kullanırken çok defa hız düşümü yaşadım. Fiber diye hemen tav olmayın. Bakır kabloda ve 75 mbit hızımla daha mutluyum.

JOE tarafından 04/Ara/18 09:08 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Eski bir türknet kullanıcısıyım hayatımda ilk kez internet kullandım diyebildim türknet ile. Taşındığımdan dolayı yeni bina telekom fiber kabloyu getirmiş bıakmış kent net emcüklüyor herkesin kanını. Acaba sabit telefon talep etsem telekomdan getirirler mi hat? getirseler onun üstünden türknetten hizmet alayım diye düşünüyorum...

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

@Mkyb hocam bugun netspeed aradı dediki şöyle böyle konustuk işte dedi ki telekom üstünden hismet alıyosanız biz de veririz falan ama dedim kent net veririz dedi gelip switch koyacaklar sanırım telekom switchi falan kullanmıyolardır sanırım. Neyse ısrarla bakır hat yok fiber var bak diyorum adsl mi vdsl mi nasıl alıyon falan anlamıyormus gibi sordu. 75 lira aktivasyon alıyolarmıs. Kararsız kaldım denesem mi denemesem mi sorun yaşarsam 75 lira çöp olacak çok kararsız kaldım yav.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

bende de altyapı bulamadım 

bi arkadaşa bağlatıcaz apartmanı yeni altyapı yok diyor 

bizim ev içinde bulamadı dedim turktelekom kullanıyorum

dedi belki sistemde görünmüyordur 16 mbit alıyorum diyorum size 16 mbit veririz diyor 

diyorum turk telekom 24 mbit önerdi pahalı diye kabul etmedim

altyapınız desteklerse veririz diyor :D bu nasıl iş anlamadım 

75 mbit için sordum ayrı altyapı gerekiyor dedi vdsl lazım dedi adsl pakette görüyorum diyorum vdsl gerek diyor :D 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Sanırım işin bug ını bulmak üzereyim ahahah :D Bugun baktım telekom switch koymus babalar gibi ericson ı :D ammaki fiber denn türknet kullanamıyorum baktım telekomun sayfasına 

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/HAZIRNET-Paketi.aspx

bunu gördüm. Şimdi bunu alırsam sanırım eve telefon hattı çekilecek çünkü filtrede telefon istiyom u işaretledim. Telefonu çektiririm babacım zaten taahhütsüz hop iptali basarım türknetle devam :D 

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

dostum söyle anlatayım daha önce türktelekomda calısırken tip11 yada tip7 dediğimiz binaya kadar fiber olan binevi küçük bi santral konuyodu. genelde ilk zamanlar santral bakırlarından uzakta ve toplu konutlarda konmaya basladı. 24 32 yada 64 portlu oluyolardı. ilk takıldıklarında genelde telefon hattı olarak calısmaya baslıyodu. internet portları sonradan aktif oluyodu. portlarda aktif olduğunda genelde interneti kullanmaya baslıyodun fakat türktelekomun gelişi güzel işleyişi ve kurum birimlerinin birbiriyle habersiz calısması yüzünden sistemlerde aktif olana kadar port olduğu gözükmez. bu yüzden diğer firmalar bunu göremiyodu. zamanın varsa birileri keyfe keder gelip herseyi tamamlamasını bekle sonra türknete basvur derim. mesela arıza geliyodu o bina dolaplarının yeri aktif gözükmediğinden olmayan internet dolaplarını arıyoduk bi nevi. müşterilere ulaşıp öyle adres sorduğumuz oldu.

bulunduğum yerde böyleydi 2 sene öncesinden bahsediyorum tabiki hala böyle durumlar oluyomu bilmem 

Evrim içi mürit..laugh is live..
Toplam Hit: 11946 Toplam Mesaj: 20
telekkom kazıklanacık muhtemelen tarife