folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Telekomun Yeni Kazığı ! Dikkat !

Telekomun Yeni Kazığı ! Dikkat !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olcayatay
    olcayatay's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2 sene önce de adres değişikliği yapmış ve adsl hattımı iptal ettirmiştim. iptal ettirirken toplam borcunuz 70 ytl dediler ödedim ve oh be deyip kapattırdım. teyit etmek için de birkaç gün sonra tekrar borcum varmı diye sordum "borcunuz yok" dediler. aradan 1 ay geçti arayıp "eski hattınızdan 110 ytl tutarında borcunuz var" dediler. ben de sinirlendim doğal olarak ne yaptım ne ettim borcumun olmadığını ispat edemedim. Hani dedim borcum yoktu teyit de ettik 110 tl borç nerden çıktı ? dedim. daha önce görünmüyormuş dediler. ben de böyle bir borcun mümkün olmayacağını yıllardır faturalarımı düzenli olarak ödediğimi söyledim ama dinletemedim. 110 tl yi onlara haram ederek ödedim belalar okuyarak evime döndüm.

bu kadar ah alan bir firma iflah olmaz kanımca.

Kargalar sürüyle, kartallar yanlız uçar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

trabs0n bunu yazdı:
    -----------------------------

Borcun varmışki kabul etmişsin ödemeyi.

Bence ttnet bu kadar ileriye gitmez.hem kendin diyosun otomatik ödeniyor diye faturalara baktığını zannetmiyorum borcum varmı diye önceden.Neyse geçmiş olsun.

-----------------------------

Sonuçta faturalarda önceki dönemden borcunuz var diye yazması gerekmez mi?

Bildiğin faiz bindirmişler işte. 

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

al birini vur ötekine; tüketiciyi koruma yok, tonla para kazanıyorlar milyonlarca kişi aboneleri var, hala iptal etmeye gidiyorum, yok 15 inde gelmem lazımmış mış da borçları sıfırlamam lazımmış da türk telekom,

sonra koç.net ,şu biri reklamlarına sakın aldanmayın, göz boyamaca bağlattım, 1 mb ile ama 0,30 un üstüne çıktığınıgörmedim, ve bağlantı sürekli kesildi, bir gün var, üç gün yoktu, iptal edeyim dedim 10 gün sonra iptal kaydı açtılar 2 haft ageçti 10larca aradım bu arada telefon parası girdi; ve şimdi bana 65 tl. fatura göndermiş ........ 'lar :S neymiş bağlantı ücreti ve iki aylık kullanım, ulan topu topu 3-5 gün kullandım iki aylık fatura ve bağlantı geçirmişler :S

telekom aynı keza, yok şu quick netmidir nedir, o buralara gelene kadar sömürülecez :S

kablo net nasıl ? bağlantı hızı, kesilmesi, ve ücreti:?kullananlar yazsında belki geçeriz.

///______________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    İnternetim sınırlıyken 4.1 4.2 gb gibi aşmalar oluyodu.Şimdi fiyatına göre 100 bm başına 1 lira yazması gerek.Ancak fatura 38 39 lira geldiğinde ve bir iki ay böle devam ettiğinde bilimum müşteri hizmetlerine analı avratlı düşüncelerimi ilettim.Lanet olsun şu araplara hükümete vs...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    türklerin elindeyken faturayı yatırmayanlara defalarca uyarı veriolardı. neti kesmiyorlardı. Şimdi ise 1 veya uyarı vermeden kesiyorlar.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    Geçmiş olsun biradar bakalım bize ne kadar çıkar saolasın uyarın için

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
Toplam Hit: 1940 Toplam Mesaj: 17