Televizyon Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar odama TV almak istiyorum ucuz yollu bir şeyler. TV almak yerine bir led monitoru duvara monte edip bir şekilde TV'ye çevirebilme ihtimalim var mı ? Evde hiç TV yok çanak kablo falan filanda uğraşmak istemiyorum. Önerisi olan var mı ? Böyle bir şey yapabilir miyim ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

çanak kablo falan uğraşacan elin mecbur (: yada bilgisayarından izleyebilirsin. şekillli sağlam bi monitör internet üzerinden izlersin. bide ucuz yollu dersen ikinci el monitör olabilir. o eski tüplü monitörler televizyon hissi verebilir :DDD

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

çanak kablo falan uğraşacan elin mecbur (: yada bilgisayarından izleyebilirsin. şekillli sağlam bi monitör internet üzerinden izlersin. bide ucuz yollu dersen ikinci el monitör olabilir. o eski tüplü monitörler televizyon hissi verebilir :DDD

ajan adamsın 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    x-t0xid bunu yazdı

Selamlar arkadaşlar odama TV almak istiyorum ucuz yollu bir şeyler. TV almak yerine bir led monitoru duvara monte edip bir şekilde TV'ye çevirebilme ihtimalim var mı ? Evde hiç TV yok çanak kablo falan filanda uğraşmak istemiyorum. Önerisi olan var mı ? Böyle bir şey yapabilir miyim ? 

Tivibu bak hocam çanağa gerek kalmaz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

@ajan1111 Ahah evet eski tüplü TV'leri bende seviyorum ama çanak kablo falan filan sıkıntılı :D 

@GusFring hocam peki Tivibu'yu monitora falan bağlayabilir miyim cihazda HDMI veya ne bileyim monitora görüntü aktarabilecek bir çıktı portu falan var mı ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Pc 'lerde için kullanılan monitörler için bir kaç dönüştürme zamazingosu var fakat bu şekilde akı bokunu geçer kanımca...  Her halükarda  yine parçalanman gerek yani bütçeden de haber vermemişsin bu arada üst limitini söyle ona göre bir ayar çekmeye çalışalım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Monitörü tv yapacaksan vga to hdmi yaz googleye 

25-50 lira arası onu alırsın. Hdmi'a bağlamak için de hdmı olan bir cihaz almak gerekecek 70-100 tl arası o tutar 

Çanak 45lira  kablonun metresi 1 lira lnb 15 lira 

Tivibu cihazı alirsan çanağa kabloya lnb ye ihtiyaç yok tivibu+vga to hdmi aldığında işin cozulur

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

hocam fantaziye gerek yok, her alet kendi işini yapsın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

htmi çıkışı olan bir monitör + tivibu yada hdmi çıkışlı bir uydu alıcısı  iş görmez mi

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    x-t0xid bunu yazdı

@ajan1111 Ahah evet eski tüplü TV'leri bende seviyorum ama çanak kablo falan filan sıkıntılı :D 

@GusFring hocam peki Tivibu'yu monitora falan bağlayabilir miyim cihazda HDMI veya ne bileyim monitora görüntü aktarabilecek bir çıktı portu falan var mı ? 

Cihazın arkası bu şekilde hocam, hdmi ve scart yeri mevcut.

Toplam Hit: 1336 Toplam Mesaj: 10
televizyon