Televizyon İzlemek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam , 

başlıkta belirttiğim gibi ben televizyon istemek istiyorum.

Araştırdıklarım öncelikle tivibu ve turkcell tv+ oldu , birinde tahattüt var , birinde zorunlu turkcell aboneliği filan çıkamadım işin içinden.

Öncelikle izlemek istediğim kanallar baya basit ulusal kanallar yani öyle extrem bişiler istemiyorum, tek şart bu kanalları HD izleyebileyim.

İmkan olarakta 10 dan fazla 25mbps hat , 1 windows pc + kumanda var. yani pi , kodi vs. varda girişmek istemiyorum zahmetli.

Açılmış bir konudan IP tv olayına baktım birini önermişler , onlarda aylık ödemeli hep, donması gidip gelmesi arayüzü filan sıkıntılı sanırım. 

Anlayacağınız durum bu , nasıl bişi yapabilirim. Akşam geleyim iki ahaber , flashtv , atv , beyaztv filan izleyim diyorum. gündemden çok uzak kaldım.

Teşekkürler.

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

Arkadaşlar selam , 

başlıkta belirttiğim gibi ben televizyon istemek istiyorum.

Araştırdıklarım öncelikle tivibu ve turkcell tv+ oldu , birinde tahattüt var , birinde zorunlu turkcell aboneliği filan çıkamadım işin içinden.

Öncelikle izlemek istediğim kanallar baya basit ulusal kanallar yani öyle extrem bişiler istemiyorum, tek şart bu kanalları HD izleyebileyim.

İmkan olarakta 10 dan fazla 25mbps hat , 1 windows pc + kumanda var. yani pi , kodi vs. varda girişmek istemiyorum zahmetli.

Açılmış bir konudan IP tv olayına baktım birini önermişler , onlarda aylık ödemeli hep, donması gidip gelmesi arayüzü filan sıkıntılı sanırım. 

Anlayacağınız durum bu , nasıl bişi yapabilirim. Akşam geleyim iki ahaber , flashtv , atv , beyaztv filan izleyim diyorum. gündemden çok uzak kaldım.

Teşekkürler.

izleme hocam boş ver zaman kaybı.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam Turkcell TV'i tavsiye edebilirim ben. Benim platinium hat olduğu için içinde hediye olarak geliyor fiyattır vs. onları tek olarak ayrıntılı bilmiyorum ancak kalite olarak çok sıkıntısız ve neredeyse gecikmesiz denebilecek bir yayın var.

since 2005 // tbt
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Ben tivibu'yu beğeniyorum ama sitesinde taahhütsüz fiyatları bulamadım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    senator25
    senator25's avatar
    Erkek

Ahaber atv izleyip boşuna beynini yakma

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

@manyaki hocam tv+ için aradım müşteri hizmetleri ile görüştüm , adamlar 5 kere birbirlerine bağlayıp durdular. fiyatlarıda çok uygun web paketleri 2.99 filan sanırım.

ama bana diyemediler turkcell superonline kullanmayan , veya turkcell abonesi olan biri kullanabilir mi , kullanamaz mı bunun bilgisini veremediler.

@gusfring hocam tivibu hakkaten çok kaliteli yıllar önce tbt de acc paylaşılmıştı ordan kullanmıştım , onda da bakıyorum hep 2 yıl tahattüt var. 

@senator25 ve @lupin hocam onlar işin şakası , bi kaç yarışma ve komedi programı izliyorum sadece.

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

@manyaki hocam tv+ için aradım müşteri hizmetleri ile görüştüm , adamlar 5 kere birbirlerine bağlayıp durdular. fiyatlarıda çok uygun web paketleri 2.99 filan sanırım.

ama bana diyemediler turkcell superonline kullanmayan , veya turkcell abonesi olan biri kullanabilir mi , kullanamaz mı bunun bilgisini veremediler.

@gusfring hocam tivibu hakkaten çok kaliteli yıllar önce tbt de acc paylaşılmıştı ordan kullanmıştım , onda da bakıyorum hep 2 yıl tahattüt var. 

@senator25 ve @lupin hocam onlar işin şakası , bi kaç yarışma ve komedi programı izliyorum sadece.

Turkcell tv yi bende sordum evde 4 faturalı hat, fibernet ve telefon var aylık ödeme istediler ulan zaten nerden baksan aylık 300 400 papel fatura üretiyoruz sizin çalışma mantığınız bu değil mi? Ver işte evde çocuklar diskoveri çenıl izlesin

DaSpOnGe tarafından 22/Ağu/16 18:41 tarihinde düzenlenmiştir

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

Ulusal kanallari demeseydin.  Roku Amazon Fire Tv yada Apple Tv yavsiye ederdim bunlardan en iyiside yine Amazon Fire Tv.

Toplam Hit: 970 Toplam Mesaj: 8
televizyon tivibu tv tv tv+ kara kutu