Televizyon Tamirindeki Azami Süre

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Arkadaşlar televizyonu 3 hafta önce tamire yolladım. Şuan 16 iş günü fln oldu.Aslına bakarsanız televizyondan memnun değilim.Benim bildiğim televizyonun tamir edilmesi için gereken azami süre 20 iş günü diye biliyorum. Ancak servisçiye sorduğumda 30 iş günü diyor. Adam mı yanlış biliyor ben mi yanlış biliyorum. Peki azami süre 20 iş günü ise olduğunda yapmam gereken şey nedir internetten baktım biraz ama tam anlayamadım.Tüketici hakem heyetine fln başvurulacak herhalde. Para iadesi gerçekleştirilebilir mi yoksa aynı modelde yeni televizyon mu gönderiliyor azami süre aşımında ? 

NOT: Bu arada Philips televizyon. Philips Televizyon alacaklarada tavsiyem smart tv'yi fazlaca kullanıyorsanız almayın. Ama diğer tvlere göre kanal geçişleri ve görüntüsü biraz daha iyidir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Güzel bilgiler var oku üstat,

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=48592385&p=1#48592385

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Eyvallah saolasın hocam, her şeyi güzelce anlatmışlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

tvnin yanındaki verdikleri belgede yazar hacı. 20 diye biliyorum ben de. o süre geçtikten sonra öncelikle yapman gereken kesinlikle ürünü teslim alma. teslim alırsan kusurlu malı kabul etmiş oluyorsun.

Toplam Hit: 1024 Toplam Mesaj: 4