folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Telnet"Ten Bilgisayar Şifresi Değiştirme

Telnet"Ten Bilgisayar Şifresi Değiştirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek

Muhterem hacılar şimdi benim bilgisayarıma rdc harici bir şekilde bağlanıp telnetten şifreyi değiştirmem lazım çünkü rdc ile bağlanınca şifrem olmadığı için bağlanmıo admin olarakta giriş yapınca diğer acc. kapatılıyor. Buna bir çözüm bulmam lazım ? 

Ayrıca bide Vista için güzel bir telnet istemcisine ihtiyacım var Bu çikita mmıdır vistamıdır nedir onun içinden çıkmıo cdsi de yk...

He bide gene bilip bilmeden konuşanlar haddini bilmeyenler ile bıdı bıdıcılar aynen ispilenip gammazlanacaktır... 

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek
    Sk8er bunu yazdı:
    -----------------------------

Muhterem hacılar şimdi benim bilgisayarıma rdc harici bir şekilde bağlanıp telnetten şifreyi değiştirmem lazım çünkü rdc ile bağlanınca şifrem olmadığı için bağlanmıo admin olarakta giriş yapınca diğer acc. kapatılıyor. Buna bir çözüm bulmam lazım ? 

Ayrıca bide Vista için güzel bir telnet istemcisine ihtiyacım var Bu çikita mmıdır vistamıdır nedir onun içinden çıkmıo cdsi de yk...

He bide gene bilip bilmeden konuşanlar haddini bilmeyenler ile bıdı bıdıcılar aynen ispilenip gammazlanacaktır... 

demin forumdaki başka bi konuna daha baktım da onun da sonuna benzer bişe yazmışsın...noluyo hacı anaokulumu bura öyle saçımı çekersen ööretmenime söylerim gibi her konunun sonuna yazıyosn...

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek

ErK bunu yazdı:
    Sk8er bunu yazdı:

demin forumdaki başka bi konuna daha baktım da onun da sonuna benzer bişe yazmışsın...noluyo hacı anaokulumu bura öyle saçımı çekersen ööretmenime söylerim gibi her konunun sonuna yazıyosn...
    ----------------------------

O zaman bi önceki konularamıda bak ayrıca gerçekten ilkokula gittiğinden şüphelendiğim insanlarda var. Birde konuyla ilgisi yok niye buraya yazıp konuyu dağıtıosunki pm atsan daha mantıklı olmazmıydı?

Lütfen daha buraya bu tür konu yazıpta konuyu dağıtmayın..

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
Toplam Hit: 1881 Toplam Mesaj: 3